Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A folytonos edzés megnehezithe...

A folytonos edzés megnehezitheti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Feleségemmel màr vagy egy éve probàlunk sikertelenul gyereket csinálni (én 33, feleségem 30 éves), tudom béna a kérdés, de lehet ennek az oka a tul sok edzés? Feleségem nem hajlando lemondani az edzésekrol, yoga gyakorlatokat végez meg fekvotámaszozik, felulésezik minden nap, gugol meg stb. Gondolom ez nem lehet tul jo stratégia, de nem mertem mondani semmit, mert a feleségem mindig is mondta hoy errol nem hajlando lemondani, a kondi a hobbyja, mindennap videokat néz

2023. okt. 21. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Amennyiben nincs az edzés hatással a ciklusára (pl versenyfelkészüléskor), abban az esetben még jót is tesz a rendszeres sport, nem hogy hátrány lenne. Kár lenne ezzel megbántanod és benne keresned a problémát, ugyanis könnyen előfordulhat, hogy nálad van a baj. 1 év sikertelenség után ideje lenne kivizsgálásokra menni.
2023. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem extrém sovány - megvan a menzesze, meg normálisan néz ki -, akkor semmi hátrányt sem jelent.
2023. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha akadalyozna, akkor soha nem szuletnenek kis korkulonbseggel gyerekek.

Az egesz napos futkosas a 1,5 evesem utan, az emelgetese meg minden egyeb feladat, ami vele jar, megeroltetobb sokkal fizikailag, mint egy napi 1 oras edzes.

2023. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem napi több órákat edz durván, akkor nem, sőt, a mindennapos mozgás általánosságban jót tesz. Viszont ha tényleg egy éve próbálkoztok, ciklusa rendszeres és rendszeresen (2-3 naponta) éltek nemi életet, akkor ideje kivizsgálásokra menni. Cikluskövetést nem csinál? Peteérést nem néz?
2023. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1 h kardió mellett lettem azonnal terhes ikrekkel.


Szóval semmi köze hozzá, kivéve ha mellette étel kontrolon van és akkora deficitben van, vagy olyan alacsony a testzsír %, hogy nincs ciklusa.


Ne itt keressétek a megoldàst!

2023. okt. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!