Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt olyan, akinek szóltak...

Volt olyan, akinek szóltak lombik előtt, hogy fogynia kell a kezdéshez? Ha igen, akkor mennyiről mennyire?

Figyelt kérdés
Csak példaként én most kb 97kg vagyok (egy hónapja tartom az IR diétát és el is indult szép lassan lefelé) olyan 173cmre. Nagyon izgulok, mert ez most a harmadik inszem (eddig mindegyik sikertelen) szóval lassan itt lesz az idő a lombikre, de nem vagyok éppen vékonyka

#fogyás #lobik
2023. okt. 23. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak most kezdted az ir diétát tartani minek a kezelése. Ha már tökéletes lesz az inzulin és hormon szinted akkor van értelme tovább menni, ha úgy sem jön össze (más gond is van). A stimuláció hatavágja azt a poci eredményt is.

Tapasztalat.

3 lombikot pazaroltam el nem rendbe rakott irel.

2023. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Elvileg 30-as BMI a határ. Ahhoz képest láttam már IVF-es terhest 50-es BMI-vel is....
2023. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam szerencsére a hormonok (már) rendben vannak, de az IRt eddig elhanyagoltam. Mennyi idő volt, hogy rendbe jöjjön nálad az inzulin rezisztencia?
2023. okt. 23. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs korlátozás, pláne nem 30-as BMI. Egy ismerősöm nemrég szült, közel lehet a 200 kg-hoz, de 180 kg minimum volt, mikor terhes lett - lombikkal.


De magam is láttam a saját kezelésem alatt elhízott nőket, bőven 30 BMI felett.

2023. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél év volt kb. Nagyon szigorú diétával. Utána mondta az endo dokim, hogy most már van értelme lombikra menni ( apai probléma miatt csak lombik lehetett). A következő sikerült is.
2023. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

De ne ezek a kivételek legyenek már a példák, amiket itt írnak!

Ne azért fogyjál, mert azt mondják, hanem azért, mert rohadt egészségtelen 20-30 kiló súlyfelesleg nem terhesen is. Terhesen meg diétázni és mozogni is nehezebb.

2023. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!