BMC-ben elfogadják a vitt leleteket?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdjük a meddőségis utunkat, viszont ma megjött és csak az a kérdésem, hogy a Budai Meddőségi Centrumban elfogadják pl. a véreredményt ha viszem?

Hogy egy kicsit meggyorsítsam a folyamatot, ezért elmennék levetetni a 3-5. napi vért, hogy a legfrisebb legyen a kezükben, amennyiben elfogadják.



2023. nov. 3. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elfogadják.

Bár ha jól emlékszem nekem általában ott volt vérvétel de más egyéb leletet elfogadtak ami nem ott készült.

2023. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a vérvétel, rákszűrés, emlő UH, sperma vizsgálat ezek eredményei 1 évig érvényesek.
2023. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Friss első lombikos vagyok

Nekunk ugy volt hogy,az elso doki akihez kerultem, eldogadta 1 even (beluliek voltak) de attól még elküldtek vervetelre (aids,vércsopo meghag.. ) de ciklusnapiakra nem. Mi 6

Hóban kezdtük és nekem azok volt 12.3. És 5.haviak voltak.

De a férfit mindenképp elküldik sperma vizsgálatra.

Átkerültem máshoz, ő pedig nem volt boldog,hogy nincsenek frissek.

(Jó mondjuk itt nálam vannak elég nagy gondok, szóval valószínű emiatt) de így is simán végig csinaltuk az egészet.

Remélem segítettem.

Hajrá !!! :)

2023. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és rákszűrést, emlő uh, clhalidia, ghonorrea tenyésztést is mindenképp kértek újat, pedig nekem az is volt

De hogy mit kérnek függ,hogy inszem vagy ivf.

Ha nincs petevezeték atjarhatóságid de imszem lesz azt is kérik majd. Ha ivf akkor nem feltetlen. Ahhoz nem kell.

#Előző voltam

2023. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Inkabb csak a ciklushoz kototteket csinaltatnam meg most, a tobbit majd mondjak, nem art egy friss info errol :) aztan inkabb most levetetem, mint emiatt huzodjon plusz egy honapot.

Koszonom, nagyon hasznos valaszokat kaptam!

2023. nov. 4. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi átmentünk kész leletekkel oda egy másik központból és újracsinálták az összeset és jól is tették, mert valamiért tök más eredmények születtek, meg más dolgokat is néztek.
2023. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!