1 hónapja nem jön meg a menstruációm .. merre induljak..?! Többi lent

Figyelt kérdés

Pontosan 32napja késik a menstruaciom terhességi teszt negatív semmi jele sem terhesség nem menstruaciora hanem egyéb más ami eddig nem volt de a kettő kizárja én szerintem ( puffadt has hirtelen önérzet hiba illetve nagyon sok átlátszó nyak folyas mint a takony (elnezest nem tudom máshoz hasonlítani ) de színtelen szagtalan nem faj nem csip)

Orvosnal voltam 7napja (akkor 25 napja késett )csináltunk közösen egy tesztet nyilván negatív volt annyit mondott , policisztàk vannak hormon problémák hat ezért van ez majd megjön .. papíron : pco ?

Ennyi van írva és ennyi történt 25ezerert semmit nem mondott hogy hogyan tovább

1 éve próbálkozunk a babával eddig nwm jött össze sose volt tu pontos mentruaciom 1-2hetet késett max de ennyit sosem.. nem elek stressz életet ami hatására késhetne..

Normális tapasztalatokat kérnek és segítséget !

Jovohet szerdán megyek egy másik orvoshoz ma kellene már a következő menstruacionak meg jönni de szerintem ez sem fog mint az előző ..



nov. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi 7 hónapja próbálkozunk.

5 hónap után kiderult hogy perforált vakbelem miatt ami rá van nyomodva a mehemre nem sikerült a baba.

Kivették sürgősségin aztán mi is 2 hónapja próbálkozunk újra.

Nekem is van ciszta de állítólag nem befolyásolja a babát.

Pajzsmirigy alulmukodes miatt lesznek vizsgálatok.

Ajánlom neked is ha téged is kivizsgáltak és nincs probléma a párodat is vizsgáljátok ki.

Nekünk ha nem vagyok pajzsmirigy és semmi nincs velem akkor parom jön januárban.

Nekem is késik most 42 napnál tartok viszont vagy pms tüneteim vannak vagy baba majd eldöl hamarosan ha tesztet csinalok 5 nap múlva.

A pcos a ciszta miatt lehet azt meg gyógyítani lehet ugyanúgy ahogy a pajzsmirigyet.

En sok vitamint és inofolicot szedek lassan fél éve.:)

Kitartást és szurkolok !

nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és ajánlom az lh azaz az ovulacio tesztet :) nagyon hasznos!
nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp endokrinologus és másik nogyogyasz :) de inkább az első:D
nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már 1,5 éve kismama voltam 31hetesen elvetéltem levált a méhlepény és oxigén hiány .. 💔 és volt egy másik most április környéken hogy pozitiv Teszt de ultrahangon semmit nem lattak aztán majd nem sokkal megjött 4-5het körül lehetet de felszivodott 💔

Pajzsmirigy problémám nincs voltam belgyogyaszaton volt 120perces inzulin vizsgálat az is jó lett …

nov. 9. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem további nőgyógyászati vizsgálatok kellenek:/ van annyi felé változás/ elváltozás a nőkben.

Kitartást kívánok ♡

Nagyon sajnálom,hogy ezeken átmentél!

Nekem nincs még babóm, ő lenne az első.

Vitaminokat szedsz? Volt olyan barátnőm akinek levalt a mehfalról egy idő után a baba azért vételt el sokszor.

Most 5re sikerült a baba.

Veszélyeztetett és mindig pihenni kell és szurnia magát.

nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!