Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt menstruáció...

Ovulációs teszt menstruáció előtt erős pozitív?

Figyelt kérdés

PCOS + IR-em van.

A naptár szerint amikor ovulációm volt csináltam 5 napon át az ovu tesztet, ahol egy napig volt pozitív a teszt. Holnap/holnapután kéne megjönnie, kiváncsiságból csináltam egy ovu tesztet, hogy ilyenkor mit mutat..hogy egyaltalán a 2. csík látszódik-e ilyenkor..már túlságosan bele vagyok rögzülve most a témában 😂

És konkrétan a 2. csík leugrik a tesztről olyan erős..lehet kétszer ovuláció vagy a pcos zavar be??



2023. okt. 23. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Elméletileg a hcg miatt is lehet pozi ,DE általában semmit nem jelent.

Ha csinálsz egy hcg tesztet többre mész mensi elött.

2023. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhességnél volt +, de volt olyan hogy anélkül is + volt mensi előtt.

Ha van otthon hcg teszted 2 óra pisi szünettel megcsinálod és ha az lh azért + mert terhes vagy akkor a hcg is az lesz

2023. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én életemben először használtam, szép erős pozitív lett, boldog voltam, mint a fene, hogy na, akkor most összehozzuk a babát. Már terhes voltam 😂
2023. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha mar olyan erős a ovulácios teszt akkor már terhességi teszt is kimutassa
2023. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem így volt hogy LH tesztet csináltam reggel mint jósteszt szép erős pozi volt. Másnap csináltam terhességi tesztet és az is pozitívat mutatott. Azóta már megszületett a kislányom 4 hónapos.
2023. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kétszer nem lehet ovuláció. Vagy az előzőnél nem repedt meg végül a tüsző (pcos-nél előfordul), és valójában most lesz ovulációd vagy hcg-re reagál.
2023. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/6 a naptáram szerint 10.e körül volt ovulációm..ekkor volt is ez a ragadós folyásom..és az akkori ovu teszt is egy napon volt pozitív hozzá teszem közel sem ilyen erőteljesen mint most és azt is hozzá teszem hogy az a teszt a mostanihoz képest silány minőségű volt..

Most ha van is folyásom minimalis és vízes inkább..

Tegnap előtt reggel egyébként csináltam HCG tesztet is akkor az negatív volt. Valószínű minden apró jelet túlságosan figyelem, mint ilyenkor a nők többsége..és mindenbe is kapaszkodok hogy hátha..

2023. okt. 24. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hőmérőzöl nem tudható megrepedt-e az a tüsző, ami akkor a folyvást és az LH emelkedést okozta.

A naptárral pcos mellett semmire se megy az ember. (főleg ha "Naptáram" nevű vacak alkalmazásról van szó)

2023. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!