Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ebből lehet valami vagy már...

Ebből lehet valami vagy már csak ürül a hcg?

Figyelt kérdés
Et+6. naptól halvány pozitívakat tesztelek.Ezen a napon otthon a 10es és a dokinál is elég egyértelmü volt.et+7 napon kicsit görcsöltem és kevés rózsasz+barna folyásom volt. Ez 1 napig tartott. 25ösök voltak itthon, különbözőek ezek csinálgatom azóta. Mind nagyon halvány. Et+10 napon a 25ösnek nem kéne már erősebbnek lennie? 5napos embriót kaptam.

nov. 26. 05:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj! Nekem is halvány volt az x epil 15 dpo-n. Nagyon nagyon lassan erősödött, ugyanolyan erős csak 1 hét után lett.

Jó lesz ez!

nov. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehet egy tesztre alapozni. Elkell menni csináltatni béta-hcg tesztet 2 nap eltéréssel, de amúgy is csinálnak a meddőségiben, nem?
nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vérvétel nem volt, minden nap csináltam tesztet az elmúlt 5 napban. 25öset. Mind halvány. Valamelyik nagyon nagyon. Csak azért bizakodok mert eddig ennyi sem látszott soha.
nov. 26. 08:09
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

A 25ös xepil nekem megerősített szívhang mellett is haloványka volt. Azt csak poénból csináltam 6+5 hetesen, szóval erre nem alapoznék a helyedben. Azóta már 26 hetes vagyok, előtte pontban a 4. héten már le akart ugrani a csík a 10-es tesztekről.

A hcg mennyisége napszaktól is függ, meg a vizelet koncentrációjától is, szóval emiatt ne idegeskedj. A teszt nem alkalmas arra, hogy megbízhatóan mérd vele a hcg növekedését.

nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mennyire halvány?
nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A 25ös nagyon halvány. Szabad szemmel látszik, de pl az ezer éves telómmal a képen alig alig.
nov. 26. 12:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen volt nekem kérdező a 15 dpo-n. Nem is nagyon lehetett fotózni, de szemmel látszott. 2 nappal később már fotózható volt de még mindig halvány.
nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Megnyugtató hogy van más is akinek így volt.
nov. 26. 13:27
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma délutántól mindjárt megjön érzésem van és holnap lenne a napja, ugyhogy valószínűbb hogy azért halvány annyira mert ürül. 😔
nov. 26. 19:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A mindjárt megjön érzés és görcsölgetés nagyon gyakori kora terhességi tünet, de persze nem látunk beléd. Annyira korai még, hogy sajnos bármi történhet.
nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!