Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ebből lehet valami vagy már...

Ebből lehet valami vagy már csak ürül a hcg?

Figyelt kérdés
Et+6. naptól halvány pozitívakat tesztelek.Ezen a napon otthon a 10es és a dokinál is elég egyértelmü volt.et+7 napon kicsit görcsöltem és kevés rózsasz+barna folyásom volt. Ez 1 napig tartott. 25ösök voltak itthon, különbözőek ezek csinálgatom azóta. Mind nagyon halvány. Et+10 napon a 25ösnek nem kéne már erősebbnek lennie? 5napos embriót kaptam.

nov. 26. 05:01
1 2
 11/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem vérből miért nem néznek HCG tesztet? Csak az a tuti. Melyik klinika ez?
nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halvány volt mind két (különböző) tesztem az egyiknél írta is hogy az szín erőssége nem befolyásol semmit tehát attól hogy halvány még pozitív. Nekem most már ott szuszog a kiságyban.

Sok sikert 🤞

nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tapolcai,nem tudom miért nem vérből nézték. A tesztjük érzékenységét sem tudom de 10es lehet.
nov. 27. 05:42
 14/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csak az a baj, hogy a teszt (gondolom vizeletes vagy nem tudom) az sok mindentől függ, nem ad biztos eredményt, sőt magát a konkrét értéket sem tudod. El kell menni vérvételre, szerintem ott valamit félreértettél, nem hiszem, hogy akármelyik meddőségi ne javasolná a vérből való tesztet. Olyan van, hogy nem ők írják ki, nálunk is így van, de megmondták kerek perec, hogy vérvételi eredményt fogadnak csak el, háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz kell elmenni és ők megkérhetik, vagy elmész magánba.
dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Végül nem lett belőle semmi, de tényleg szó sem volt vérvételről. Utána lévő héten kellett visszamennem addigra megjött de lehet h akkor lett volna a vérvétel.
jan. 12. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!