Ez már a klimax?

Figyelt kérdés
Kicsit be vagyok pánikolva, hogy itt a klimax. 42 múltam, AMH 0.48, FSH 13.1 volt 2 hónapja, és progeszteron 57 volt. Ebben a hónapban voltam nőgyógyàsznàl, AFC 2-2 és látta a sàrgatestet, azt mondta volt peteérés, megrepedt a tüsző. Kb. 2.5 hónapja hagytam abba a szoptatást, abban a hónapban 40 napra, utána 27 napra jött meg ( ez a normális) most a 23. napon volt egy kis pecsételő vérzés meg a 24. nap reggel kis barna pitty putty és tiszta érzékeny voltam aznap. Azóta semmi. Biztos nem vagyok terhes, nincs olyan szerencsém, és semmilyen tünetem sincs, a cicijeim kiszívott tejeszacskók és egyàltalàn nem érzékenyek. Lehet, hogy ennyi volt a havim ebben a hónapban??? Hirtelen klimax van, vagy mi van?
dec. 2. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A 0,48as amhból egyértelmű a klimax.
dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
0,2es AMHval lettem terhes, ne mond már hogy az klimax...
dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Spontán?

dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen spontán. Jártunk a meddőségiben, az ottani orvos is közölte, hogy ilyen értékkel esélytelen, hát nem lett igaza. Egyébként nekem rendszeres ciklusaim voltak és volt peteérés is bármikor nézték
dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1# Az még nem.
dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

#4

Nem semmi! De azért ez így is 'kivétel, ami erősíti a szabályt' kategória.

dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

42 evesen meg nagyon nem klimax

Kiveve ja korai klimaxod van...


Am meg abbahagytad a szopit az is borithat ciklust

dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6os amúgy több oldalon is olvastam, hogy magában az AMH nem mutat arra rá, hogy milyen eséllyel lehet valaki terhes természetes úton, egyedül a lombiknál számít
dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#7

42 évesen korainak klimaxnak nem nevezném. 40 felett bármikor időszerű lehet.

30-35 évesen, netán 30 alatt, na az a korai.

dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a késői szülés pont olyan káros a hormonháztartásra, mint pl. az abortusz, így pl. bármi lehet
dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!