Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy nem volt normális peteérésem?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve próbálkozunk a párommal, sajnos eddig sikertelenül. Több helyen olvastam, hogy az ovuláció utáni tünetek közé tartozik a fejfájás, szédülés.

Ovulációs tesztekkel követem nyomon a ciklusomat és eddig még egyszer sem tapasztaltam ilyen erős pozitív tesztet, mint ebben a hónapban, most egyértelműen egyforma erős volt a kontroll csík és a teszt csík 2 napon keresztül (ezidáig ezt nem tapasztaltam, pozitív tesztjeim voltak, de nem ilyen erős pozitívak és csak 1 napig). Egyszer sem fájt a fejem ovuláció után, nem is szédültem, most viszont igen, már 3 napja.

Hozzáteszem, minden ovulációkor szurkál a bal vagy jobb petefészkemnél és tojásfehérje szerű folyásom van.

Lehetséges, hogy eddig nem volt rendes peteérésem, azért nem sikerült még a baba?

Orvos már látott és minden rendben velünk, hormon tesztek is rendben vannak.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



dec. 5. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Hát az hogy ovuláció utáni tünetek közé tartozik a fejfájás és a szédülés, ez netto hülyeség.

Sajna az ovulációs tesztek pozitivitása nem garantálja, hogy meg is történt a tüszőrepedés, sem pedig a folyás, ha már itt tartunk.

Biztosra csak akkor tudsz menni, ha a feltételezett ovulációd utáni 7. napon elmész vérvételre progeszteron szintet nézetni.

Azért ha van egy viszonyleg rendszeres, szabályos ciklusod, akkor nagyobb a valószínűsége hogy van ovulációd.

dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, ez semmit nem jelent.

Saját példa: Abban a hónapban, amikor hormonsorom volt nagyon erős ovu tesztem lett, minden jel arra mutatott, hogy szép erős ovum volt. Nos, a progim a tartomány közepén volt, 30fölött, amely szerint volt ugyan ovum, de nekem még sose volt olyan alacsony.

Most, a következő hónapban közel se volt a + ovu tesztnek. 6 nappal az után, amikor a legerősebb volt a tesztem, de még bőven negatív (tovább nem mértem), megint nézettem egy progi szintet. A felső határ fölött volt, még magasabb, mint terhesen! Szóval biztosan volt ovum, lehet 2 is, korábban meg nem lehetett. A másik, hogy elvileg a progi szint emelkedésének is vannak tünetei. Na, nekem nulla, pedig, hacsak nem cserélték/írták el a leletem, tény, hogy volt.

dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!