Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy lehet feldolgozni,hogy...

Hogy lehet feldolgozni,hogy nem lehet gyermekem? Ez az érzés teljesen felőröl.

Figyelt kérdés

41 éves vagyok,és nem lehet gyermekem,hogy tudok ebből a mocsárból kimászni ?

Körülöttem mindenki boldog és nevelik a 2,3,4.gyermeküket és nekünk meg nem jön össze és már nem is fog.

Aki ebbe a dologban van, hogy tudja feldolgozni?


dec. 8. 11:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló kérdést írtam ki pár hónapja, most 8 hetes kismama vagyok :) Mi a gond ami miatt nem lehet?
dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
41 évesen már mindenkinek kicsi az esélye rá. Előbb kellett volna észbe kapnod. Neked az örökbefogadás lehet még reális lehetőség.
dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Én is így vagyok, csak 42. Nem tudom feldolgozni, csak nem adom fel. Klimax után meg gondolom, felakasztom magam. Nem opció, hogy ne legyen.
dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

1. De jó! Örülök!

Nálad mi volt a gond?

dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Utolsó ,miben nyilvánul meg,hogy nem adod fel?

Nekünk az orvos azt mondta van az a pont ahol el kell engedni a témát ,de egyszerűen nem tudom.

dec. 8. 11:49
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!
dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Pedig 41 évesen lassan tényleg el kell engedned a témát, ha megsértődsz ha nem.
dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Mi is évekig küzdöttünk meddőséggel. Nem akartam, és nem is voltam hajlandó elfogadni, hogy nem lehet babánk. Nagyon vágytam vérszerinti!! gyerekre.

Végül hosszas várakozás után sikerült is. Nem szabad feladni!

dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, mi voltunk meddőségiben, olyan alacsony volt az AMH, hogy azt mondták ilyen értékkel lombikkal is max 10% esély van, anélkül meg mint az ötös lottóra. Aztán elkezdtem vitaminokat szedni, DHAE, Hormonegyensúly, nagy dózisban D vitamin és a legnagyobb meglepetésemre sikerült, pedig januárban akartam jelentkezni lombikra.
dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Örökbefogadás sosem volt opció?
dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!