Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok hogy kezelitek ha...

Lombikosok hogy kezelitek ha a munkahelyetek nem támogató?

Figyelt kérdés
Meséljetek kérlek, mert én főleg olyan tapasztalatokat olvasok, hallok amik pozitívak...(támogató munkahely stb.) Én 11 éve dolgozom ugyanott, és még soha táppénzen sem voltam. Ha intéznem kellett vizsgálatokat akkor arra a szabadnapjaimat vettem ki, de arra is húzták a szájukat. A szabadnapok kiadásának igazából soha nem örülnek úgy látom. Vérvételre kéretőztem el párszor, de azokat a kieső időket is bőven ledolgoztam. Most is kellene mennem megint vérvételre, de már azon agyalok hogy inkább kifizetek 30 ezret magánlaborban, holott ingyen lenne, csak ne keljen elszenvednem megint a nem tetsző reakciót. Meséljetek kérlek, akik voltatok hasonló helyzetben...

dec. 12. 19:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nagyon magasról szrok bele :D Ott a jogszabály, nem kell pattogni ;)
dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!