Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Immunológus, genetikai vizsgál...

Immunológus, genetikai vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Immunológushoz, genetikushoz milyen vérvételi leletekkel érdemes érkezni, hogy ne utólag küldjön el, aztán plusz pénzért vihetem hozzá vissza elemzésre?


Miket érdemes megnézetni előtte, amiket ők majd kielemeznek?



dec. 19. 11:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nekem a 6.héten történt

Akkor immunológus lesz első körben.

Neked hanyadik héten történt?

dec. 20. 10:50
 12/20 Adriana2 ***** válasza:
Az első 6 héten. Második menstruáció szerint 10 de méret szerint csak 6 hetesnek ítélték.. Engem nőgyógyász fertőző orvoshoz is küldött ott is sok minden kiderult nekem, rengeteg víruson át estem ami le nyomta az immunrendszerem. Arra majdnem fél éves gyógyszeres kezelésem volt. Elvileg most minden oké csak már nem jön össze..
dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Olyan végetnemérőnek érzem ezeket a vizsgálatokat. Főleg,hogy dokim nem küldött és mindent magamnak keresek.
dec. 20. 11:33
 14/20 Adriana2 ***** válasza:
Próbáld házi orvosnál, én is ott kezdtem, az kezdett el küldözni vizsgálatokra. Engem is a nőgyógyász el küldött a francba mondván ez természetes dolog a vetélés. Annak igen aki mondja, de akivel történik annak nem. Váltottam orvost aztán az rögtön be látta hogy nincs idő várni. Én januártól járom az orvosokat, elvileg le tudtam mindent. Pajzsmirigyet nézték már neked?
dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Persze néztek teljes hormonpanelt. Pajzsmirigyem rendben. Pcos és IR van de enyhe. Trombózis panelom is negatív.

Házi orvos küldött immunológushoz? Mennyi idő múlvára kaptál időpontot?

dec. 20. 13:56
 16/20 Adriana2 ***** válasza:
Anti testeket is nézték pajzsmirigyhez? Mert nekem az van és sima labor nem vizsgálja, csak kizárólag endokrinolog. Immunológushoz házi orvos igen én kérettem hogy adjon beutalot. Mikor időpontot kértem akkor mondtam hogy vetélések miatt és mondták hogy ez sürgős esetnek számít így talán 2 re rá adtak időpontot
dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

TSH, T3,T4, Anti-TPO-t néztek pajzsmirigynél. Mindegyik okés volt.

Néznek mást is pm-nél?

dec. 20. 15:16
 18/20 Adriana2 ***** válasza:
Csak ezeket igen, akkor az tényleg rendben, nekem az antiTpo magas nagyon
dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvostól immunológiára. Ők fogják tudni, hogy első körben mit érdemes nézni (amúgy pl.antifoszfolipid szindrómára a nőgyógyász is ki tudna vizsgáltatni). Nagyon drága vérvételek vannak (én egyszer poénból kiszámoltam, hogy egy vérvétel ára mennyi lenne magánban, 100.000 felett jött volna ki).
jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én a héten voltam immunolgusnál sorozatos vetélések miatt. Nekünk már van egy gyerekünk, de nála semmilyen gond nem volt. Tegnap voltam magánban vérvételen, amiket ő felírt azt mind megcsináltattam. Nem volt olcsó 120 ezer volt így is. De segítek, nekem ezeket kellett megnézetni:

Immunglobulin A, G, M

komplement C3, C4

TSH

infertilitás 3-as panel

MTHFR c677T

MtHFR A1298C

PAI-1gén 675 4G/5G polimorfizmus

II G20210A mutáció

V Leiden mutáció

Van aminek már meg is van az eredménye, de a legtöbb csak jövő héten lesz meg.

jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!