Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovitrelle 36óra múlva repeszt?

Frkalexqndra kérdése:

Ovitrelle 36óra múlva repeszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok q mai napon ciklus 12.napján délben kaptam Ovitrellét azt olvastam itt ,hogy 36óra múlva érdemes együtt lenni? Tapasztalatok?

jan. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb érdemes.


Elvileg 36 óra után repeszt, de a petesejt közvetlenül a kilökődés után a legterékenyebb, szóval az a jó ha már a spermiumok ott várakoznak rá.

jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked úgy szúrták be, nem otthon kellett magadnak?
jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig én szúrtam, de most a kórházba vittem magammal,és válba kaptam ,en eddig hasba szurtam hány órával érdemes akkor ti mit gondoltok? Mi volna az ideális ?
jan. 2. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor IVF-en voltunk nekem külön elmondták mindent hasba kell. Még a területet is megmutatták hova szabad és külön kiemelték máshova ne. De ha így is hat...

Nekem csütörtök pontban 21:15 kor kellett beadni és szombat 9:15 kor volt a petesejt leszívás. Szerintem érdemes elötte és nem az utolsó pillanatra hagyni.

jan. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!