Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez lehet annak a jele, hogy...

Ez lehet annak a jele, hogy baba van ?

Figyelt kérdés
Szerda este ovitrelle tuszo repesztot megkaptam . Csütörtök péntek szombat vasárnap voltunk együtt a férjemmel . Pénteken biztos, hogy megrepedtek a tüszők, mert szörnyű fájdalommal járt az egész +a szokásos ovus folyás megvolt . Viszont most (kedd) megint van folyasom . De ez nem olyan mint amilyen az ovus folyásom szokott lenni. (Illetve nekem ovuláción kívül nem szokott lenni semmilyen folyasom). Viszont most ilyen kicsit fehéres , lehet inkább már attetsző, vizszerű állaga van , ritkán egy kicsit ilyen nyulosabb.. ez szerintetek mi ? Soha nem volt még ilyenem, ezért nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre . Illetve hallgatnek szívesen tapasztalatokat clostilbegyt+ovitrelle tapasztalatokról . Köszönöm előre is, ha irtok ❤️

2023. szept. 12. 09:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez még biztos nem várandósság. Ilyen hamar nem lehet tünet. Én inkább a tüszőrepesztőre gyanakodnék.
2023. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is ilyenem (is) volt többször, illetve van most is, injekció nélkül. Ez még nem jelenti a babát. Ha jól számolom, ez akkor a 4. Dpo, akkor még várakozik a blasztocita a beágyazódásra a méhben, osztódik, vagy még úton van oda. A beagyazódás megtörténte után ( 6-12 dpo, több napos folyamat) utalhat babára bármi. Addig türelem 🙃

Igaz ez nem clostyt+ovitrelle kombi tapasztalat, de ez minden esetben így van. Szurkolok, hogy baba legyen!

2023. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2023. szept. 12. 10:36
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Closty+ovitrelle tapasztalatom nekem sincs, de nekem is pénteken volt ovum és én is nagyon szeretnék babát. Abban tudok segíteni, hogy hogy ne figyelgesd magad. Nekem hosszú hónapok után már tök jól megy😁
2023. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
U, az király! Nekem még mindíg nem megy, hogy ne figyelgessem magam, pedig január óta várok 😅 és mindent is feljegyzek 😶😅 de így a sok "tünet" és nega teszt után kordában tudom tartani magam 🙃
2023. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

#5! Nyugi, a menstruációs naptáramban én is vezetem. Onnan tudtam meg utólag, hogy nem terhesen napra pontosan ugyanazok történtek, mint a terhes ciklusomban🤣

(Áprilisban volt vetélésem és terhesen tényleg voltak olyan "jelek", amik addig nem, de azóta már volt mindegyik volt újra úgy, hogy nem voltam terhes, szóval semmit nem jelent semmi😁)

#4

2023. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Pöpec 😁
2023. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor szültem, mindháromszor más jelek voltak. Azt hittem más neműek lesznek, de még az sem jött be... 😃

#1.

2023. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
31%

Mikortól és mik voltak a jelek? Milyen hamar sikerült babásodni?

Néztek hormonokat? Azokkal minden ok volt? Bocsi a sok kérdésért de adja magát 😁

2023. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező! Neked épp most van peteérésed, gyorsan csapjatok a lecsóba talán még nem késő! Nekem egy ilyen hónap után lett pozitív a tesztem!!!
2023. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!