Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki segítene értékelni a...

Valaki segítene értékelni a 3.ik és 21.ik napi leleteimet?orvoshoz 1 hét múlva megyek.

Figyelt kérdés

3 ik napi:

Tsh: 2,680 mU/l 0,270-4,200 ref.érték

AntiTG: 16,8 IU/ml <40,0

AntiTPO: <9 IU/ml X <35

LH: 4,2 U/l

FSH: 7,66 U/l

Ösztradiol: 110 pmol/l

Tesztoszteron: 0,70 nmol/l 0,00-2,90

prolaktin: 5,38 ng/ml 3,34-26,70


21.ik napi:


progeszteron: 29,3 nmol/l


Gondoltam hátha valaki okosabb és volt hasonló lelete vagy értéke,észre vesz bármit rajta.



#progeszteron #TSH #ösztrogén #Anti-TPO #3.ik napi hormon labor #21.ik napi hormon labor
febr. 7. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök normális.
febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

TSH minimálisan magasabb. Az endokrinológusom felsorolna kb 20 kérdést és ha zömében igen a válasz, akkor adna pótlást.


Progeszteron alacsony. Nem biztos hogy volt peteérésed. Ez is a pm alulműködést igazolja.


Keress egy JÓ endokrinológust!

(Tüü László vagy Naszódy Péter)

febr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát vannak tüneteim sajnos,bár normoxilt szedek kicsit jobban érzem magam,de folyamatosan nagyon fáradt vagyok /mondjuk korán is kelek hajnal fél5 kor/.

Hullik a hajam,a depresszió normoxil elött brutális volt,sport diéta talán segített kicsit hogy jobban legyek.Hatalmas depresszió csökkent.Most ovulációtól folyamatosan fájnak a melleim.Késik a menzeszem minden hónapban..4-10 napot.Nem értem.2 éve nem esek teherbe.Elkezdtem a Letroxot szedni.Régen is kellett volna szedjem /hosszú történet/ most kezdtem újra 25 mikrogrammot a tsh lejjeb vitele miatt. Ovulációs tesztjeim pozitívak 28.-án volt a legerősebb 2 csíkom,együtt nem lehettünk sperma minta leadásunk volt 2 nappal utána.25-től megjelent a nyák addig végig ott volt a wc papíron.25-én bocsánat hogy kifejtem /nagy nyúlós kissé ragacs még,de már nyújtható/ volt.Páromnál minden rendben.kíváncsi leszek mit mondanak majd.

febr. 7. 08:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem volt peteérés, csak nem középidőben, hanem kicsit később. A luteális fázis közepén lett volna érdemes nézni a progeszteront, egy-két nappal később.
febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és középidős fájdalmam is 25.-én kezdődött 28.-a estére volt a legerősebb aztán enyhült másnapra már.
febr. 7. 08:17
 6/8 A kérdező kommentje:
5 én volt a 21.ik napi levétele. Ha középidős fájdalom alapján lövöm be akkor az pont a 7 ik nap lett levéve.
febr. 7. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor valóban kissé alacsony a progeszteron.
febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erre a Letrox mellé ilyenkor adnak progeszteron pótlást majd még? gondolom.
febr. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!