Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ilyen TSH és prolaktin érték...

Ilyen TSH és prolaktin érték mellett van esély inszeminációra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma volt 3. napi vérvételem és az alábbi eredményt kaptam. Eléggé el vagyok keseredve, mert nem látom túl jónak és úgy volt, hogy márciusban kezdjük az első inszeminációt. Ilyen értékek mellett van rá esély? 🥺

Előre is köszönöm a válaszokat! ❤️


Eredmények:

[link]



febr. 7. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A TSH-t le kell vinni, így nem érdemes elkezdeni, lehet, nem is fogják. Vagy nézetnek T3, T4 értéket és ha az alapján jó, akkor esetleg. Mondjuk nem is értem, miért nem nézettek rögtön.
febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hétfőre már kértem időpontot magán laborba, hogy megnézessem az FT3, FT4, anti-TPO és anti-TG szintet is.
febr. 7. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem a TSH-t kéthavonta nézték rutinból, simán mozgott le-fel 1,5-3,6 között. Endokrinológust nem érdekelte, a prolaktin annál inkább, mert az nekem majdnem kétszer volt a felső határérték felett, de azt is leküldte napi fél Bromo-val. Természetes úton fogantam végül, 40 felett, 5 hónap napi 1 grammos Q10 fogyasztása mellett.
febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó ilyet is olvasni, hogy nem kell rögtön kétségbeesni a TSH miatt. És a prolaktint mennyire sikerült levinni? Olvastam, hogy volt olyan, akinek 17 volt és még azt is magasnak találták inszemhez.
febr. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!