Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezetek átjárhatósági...

Petevezetek átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés
Hol végzik? Milyen beutaló kell hozzá? Milyen vizsgálatok vannak elötte? Aki át esett már rajta beszélne rola bövebben?

febr. 7. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha államiba jársz nőgyógyászhoz, akkor ő be tud utalni a lakhelyedhez tartozó kórházba HSG vizsgálatra. Ez a röntgenes átjárhatósági vizsgálat.

Magán úton a hycosyt fogják ajánlani, ez ultrahangos átjárhatósági vizsgálat,csak fizetősen elérhető,70 ezer Ft körül van most. Ezt magán nőgyógyászati rendelőkben csinálják.

Utána tudsz nézni a neten bővebben, hogy melyik milyen.

A harmadik az a laparoszkópiás műtét alatt végzett átjárhatósági,de ezt csak akkor szokták,ha más miatt is felmerül a műtét.

febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj a fizetősre. Ha tudom milyen rossz a HSG inkább fizettem volna
febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettessel. Én is megszívtam. Ultrahangosra menj.
febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Párom HSG-n volt, az kínzás, ha teheted ne arra menj. Államiban főleg az is probléma, hogy nem foglalkoznak a fájdalmakkal, semmivel, bírd ki, a szülés az sokkal rosszabb, ennyi. Megannyi véleményt olvastam arról, hogy a nőket megszégyenítik azzal, mikor ezalatt fájdalmat jeleznek, nyögdösnek, stb., hogy nem kell nyivákolni meg ne legyél anyám asszony katonája.
febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es ahol én voltam ennyit se foglalkoztak veled, kinyújtani nem tudtam a lábam a vizsgálat után és lazán közölték, hogy öltözhetek, üljek le a folyosón amíg nem tudok mozogni
febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!