Ki volt már Petevezeték átjárhatósági vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Én most megyek Egerbe. Egy ápolóval beszéltem az idő pont miatt és nekem azt mondta hogy a menstruációm alatt is mehetek erre a vizsgálatra. De ahogy utána olvastam minden helyen az volt hogy menstruáció alatt nem lehet el végezni ezt a vizsgálatot? Meg tudná valaki mondani ki hogy volt ezzel?
2023. márc. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve voltam de nem hiszem hogy menstruáció alatt elvégezhető volna...nekem elég volt hogy utána véreztem.
2023. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben. Nem szerettem volna úgy menni hogy meg se csinálják a vizsgálatot. Jobb lesz ha még várom el múljon. Köszönöm hogy le írta.



Annyit szeretnék még kérdezni hogy, utána mi volt sikerült a vizsgálat kinek mikor jött össze a baba?

2023. márc. 1. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a vérzés utána kell menni. Nekem pont a kövi hónapban jött össze. De nem hiszem, hogy bármi összefüggès lenne, mert átjárható volt mindkét vezeték.
2023. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És miket kell vinnem egy ilyen vizsgálatra hogy készüljek?
2023. márc. 2. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Előtte egy órával vegyél be egy algoflexet és egy no-spat, majd 20 perccel a vizsgálat előtt még egy algoflexet.

Egy normál betétet vigyél, mert lehet utána vérzés. (Bár én csak másnap kezdtem vérezni.)


Menstruációs görcs szerű érzés lesz, nem kellemes, de nem tart sokáig, kibírható.

2023. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja voltam, nem volt elzáródás, és sajnos még azóta se jött össze a baba.

Ahogy már írták, megvan, hogy mikor lehet menni, amikor már elmúlt a menstruációd, de még nem volt peteérésed.

De nálam erre figyeltek is úgy adtak időpontot.

Én előtte bevettem egy cataflam nospa kombót (menstruációs görcsökre is ezt szedem), illetve vittem betétet, és utána be is tettem, mert akkor még nem véreztem, de ez a kontraszt anyag vagy mi folydogált belőlem.

Maga a "beavatkozás" nekem, azért eléggé fájt, de 1-2 percig tartott, szóval simán ki lehetett bírni.

Közvetlen utána nekem semmi bajom nem volt, a folyosón megkérdeztem egy nővért, hogy hol kell kikérni a papírt, aztán tökre meglepődött, hogy mi nekem most volt átjárhatóságim és semmi bajom. :D Aztán egy órával utána, már otthon mintha megjött volna a menzeszem, véreztem kicsit meg görcsöltem, de csak annyira mint amennyire alapból is szoktam.

2023. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdemes normál betéttel készülni meg valami görcsoldóval.Nekem is volt vérzés utana illetve a vizsgálat alatt és utána is fájt a hasam (menstruációs szerű görcs)
2023. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!