Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez normális? 13hetes terhes...

Ez normális? 13hetes terhes vagyok,az uh-n minden rendben volt. Viszont èjszaka annyira görcsölt jobb oldalon lent a hasam,hogy nem igaz,a combomba sugàrzott bele. Nagyon nehezen múlt el. Először akkor volt ilyen amikor hat hetes voltam.

Figyelt kérdés
febr. 10. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben voltál ultrahangon és a babával minden rendben, akkor normális. Én 17 hetes vagyok, történtek velem is számomra ijesztőnek tűnő dolgok, de mivel a baba szépen fejlődik az ultrahang szerint így nem látom értelmét megemlíteni az orvosnak. A barátnőm mondta még hogy neki terhesen az orvosa azt mondta ilyenkor sok minden lehet normális amiről nem gondolnánk
febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ,a múlt héten voltam ultrahangon,ez pedig ma éjszaka volt. Köszönöm!
febr. 10. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De írtad, hogy előtte is volt ilyen. Ha nem tart sokáig a görcs, nem vérzel, akkor elvileg normális. Nekem a második trimeszterben gyakran szúr bele a hasam aljába elvileg amiatt van hogy nő a méh
febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen volt már ilyen . Én is arra gondolok,hogy nő a mèh. Csak olyan ijesztő volt az az èles fàjdalom. Vèrzès szerencsère nincs,de kicsit èrzem most is,hogy görcsölget,igaz nem olyan erősen.
febr. 10. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Magnosolvot iszok, van hogy napi 2t, az segít
febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magnerot-ot szedek 3x1 et meg nos-pat írtak szüksègszerint. Köszönöm szépen mindenkinek
febr. 10. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
A jobb oldal nőknél hajlamosabb jobban fájni pl: peteéréskor is. Ez részben amiatt van, mert a nyirokrendszer ott kiterjedtebb (pl: féregnyúlvány is ott van) és könnyebben elnyomja/ingerli az idegeket egy sima ovulációs folliculus is. A màsik dolog ami okozhat jobb oldali görcsöket ha úgy fekszik a baba/tágul a méh, az a vesére lehet hatással, ami meg kivétel nélkül fájdalmat okoz sokszor. Szerencsére ez általában csak ideiglenes, de a szervek eltolódása, mocorgása az egész terhességet végigköveti, így nemcsak önmagában a méh változásai okoznak fájdalmat, hanem mert szinte minden átalakul. Ettől függetlenül egészségesen alakulnak terhességek. ;)
febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!