Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddöségi kivizsgálás a...

Meddöségi kivizsgálás a kaáliba pesten mennyi idő?

Figyelt kérdés
Mi a menete pontosan? Mennyi ideig tart ez az egész? Aki végig ment rajta le írná nekem pontosan milyen vizsgálatok varnak rám?

febr. 12. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott érdeklődj. Mindenkinél más lehet az előzmény, a saját története, s azok alapján a vizsgálat.
febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg teljesen egyénfüggő, erre így nem lehet sajnos választ adni.
febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az idöpontokra voltam kiváncsi,illetve,hogy mi az elsö vizsgálat. Nagy valoszinüséggel petevezeték elzárodásom van. Az érdekelne,hogy mielött azt a vizsgálatot meg csinálnák,milyen vizsgálatok vannak elötte,és nagyjába milyen hosszuak az idöpomtok különbözö vizsgálatok között.
febr. 13. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Honnan gondolod,hogy el van záródva?Semmilyen vizsgálati eredményed nincsen?

Először fel kell őket hívni egy első konzultációs időpontért,ami telefonon történik. Orvosfüggő,de kb 2-3 hónap múlvára fognak időpontot adni. Akkor kiírja a vizsgálatokat, női oldalon alaphormonok, átjárhatósági vizsgálat, emlőszűrés, kell 1 éven belüli citológia, ott is vesznek vért HIV,hepatitisre stb + férfi oldali vizsgálatokat (kezdetben spermiogram,DNS fragmentáció) Ha minden rendben akár 2 hónap múlva el is juthatsz a beültetésig, de ez a ritkább. Ha bármi probléma kiderül,akkor kérhet + vizsgálatot vagy továbbküldhet endokrinológushoz. Bármi lehet,ezért mondjuk,hogy képtelenség konkrét időpontokat kérni,mert még az is különböző, hogy kitől milyen vizsgálatokat kérnek első körben. Nekem pl minden eredményem megvolt, júniusban kértünk időpontot. Szeptember végén volt a telefonos konzultáció,de még azóta se tudtunk indulni..Férjemnek épp 3 hónap vitamint írtak fel és csak akkor kezdhetünk, ha lemegy a DNS fragmentáció értéke,addig várunk.

febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nögyogyászom,már sok dolgott nézett nekem. Hormon vérvétel, uh, pete érést nyomon követtük. A következö lenne nállam a petevezeték átjárhatósági viszont elég bonyolult nállam a dolog,lakcim szerint nem hozzá tartozom. Ahova viszont tartozom elküldött komplett medösségi vizsgálatra. Igy elölröl kezdödik az egész. Igazából nem biztos hogy el zárodásom van,csak egy sejtés mivel 10evvél ezelött elvesztettem egy 14hetes terhességet es utána volt több kezeletlen gyulladásom( ne itéljetek el depreszios voltam és nem kezeltettem) ami okozhatott elzárodást. Azért vpltam kiváncsi hogy zajlik egy meddösségi központba a kivizsgálás. Ha jol értem és ténylegesen elzárodásom van. Akkor az pár honapon belül kiderül. 03.07re kaptam idopontot telefonos konzultációra. Kb mikot fogom meg kapni az elsö személyes vizsgálat idöpontját?
febr. 14. 09:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnál több központot is felhívni, mikor fogadnának? Ez a telefonos konzultáció elég hülyén hangzik. Én pont azért mentem át egy másikba, mert tetves lassan ment minden. A másikban egy hétre rá adtak időpontot. Szóval nem mindegy.
febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hivtam kb az összeset ami pesten van 😅 ök adták a legkorábbi idöpontot.
febr. 14. 17:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Illetve még lenne egy kérdésem. Mi nem vagyunk se házasok se bejegyzett élettársak. Viszont 16éve boldogan élünk ezek nélkül is. Viszont azt mondták,hogy ezekhez a vizsgálatokhoz valamelyik opciónak kell lennie. Viszont nem értettem pontosan,hogy maga a kivizsgálásnál már ez szükséges vagy ha kiderült a baj,és a megoldáshoz kellenek ezek a papirok? Természetesen össze házasodunk. Csak igy nem mindegy mennyi idöt veszitek ezzel is.
febr. 14. 17:21
 9/11 anonim ***** válasza:
A házasságra mondom, hogy nagyon gyorsan lezongorázható, mert keresel egy olyan anyakönyvi hivatalt, ahol nem akarnak sokan házasodni (tehát nem Bp-1.kerület!), ott beadjátok a papírokat egy kérvénnyel, hogy asszisztált reprodukciós eljáráshoz sürgős és kéritek, hogy ne kelljen kivárni a 30 napot, s akkor napokon belül hívnak, hogy helló, van időpont holnapra.
febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
febr. 16. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!