Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfi meddőség kivizsgálása...

Férfi meddőség kivizsgálása kapcsán hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

A férjem elment megcsináltatott egy sperma vizsgálatot magánban, amiben voltak eltérések neki, illetve teljes labor hormon vizsgálatot is csináltattunk és ott is volt pici eltérés.

Most egy olyan orvost keresünk , aki ezeket az eredményeket össze olvassa és segít esetleg gyógyszer beallítással vagy bármivel.

De nem tudjuk ezekkel ki foglalkozik pontosan?

Tudtok segíteni hova kell mennie?



2023. szept. 15. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hormonokkal az endokrinológus foglalkozik.

A sperma eltéréseivel az andrológus.


Nem tudom, hogy egy dokinál megtaláljátok-e mindkettőt...

2023. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Andrológiára ment a férjem.
2023. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Andrológus. Tb alapon szerintem nem sok helyen van, magán keress, azt is szerintem csak nagyon nagy megyeszékhelyeken, de leginkább Pesten találsz.


Mennyire durva az eltérés? Esetleg ha mostanság jársz nőgyógyásznál neki meg lehet mutatni, annyiban tud segíteni, hogy ezzel az eredménnyel érdemes magánban próbálkozni azzal, hogy jobb legyen, vagy annyira rossz, hogy érdemes máris meddőségi központba bejelentkezni (sok helyen van várólista).

2023. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom megítélni mennyire rossz, a prolaktinja lett magas. Spermium vizsgálatnál pedig a morfológia, és a progresszív mozgás maradt alul neki.

Egyébként 2 éve próbálkozunk, én is Pcos vagyok, de ezek szerint nála is van gond nem csak nálam. :(

Köszi a válaszokat!

2023. szept. 15. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Bógyi doktor úrhoz járunk az istenhegyi géndiagnosztikába, őt nagyon ajánlom mindent elmond és kedves.
2023. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő andrológus - ez lemaradt. a spermaeredményekkel foglalkozik
2023. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!