Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve nem esek teherbe, voltam már kétszeri, vérvételes hormonvizsgálaton, párom andrológiai vizsgálaton + spermiogram, elvileg nincs semmi bajunk, mégsem jön a baba. Következő lépésként, petevezeték átjárhatósági vizsgálatra fogok időpontot kérni, hátha elzáródott. Mennyire fáj? Olvasgattam, és eléggé megijedtem, hogy valaki üvöltött közben, annyira fájt. Valaki tudja esetleg, hogy a kontrasztanyag, amit átfújnak rajta, miből van? És ennek a vizsgálatnak nincs esetleg negatív következménye, mellékhatása? Gondolom rosszabb csak nem lesz, mint előtte Utána feküdni kell pár napig?

Köszönöm előre is aki megosztja a tapasztalatát.



2023. jan. 21. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fájni fog, más bajod nem lehet tőle.

Mellékhatás: ha idáig el volt záródva, megnyílhat tőle, és akkor további beavatkozás nélkül is jöhet a gyerek.

2023. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom, hülyén hangzik a "mellékhatás" szó, elvégre ezzel csat jót teszek magamnak, de mégis para, hogy valamit átnyomnak a petevezetékeiden, legalábbis számomra. Amúgy a fájdalomküszöböm viszonylag magas, a menzesz görcseim is brutál erősek szoktak lenni...
2023. jan. 21. 23:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést még én tettem fel annak idején. Leírtam utána a tapasztalataimat.

Röviden: közben nem fájt, de utána rosszul lettem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2023. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oh köszike elolvasom !
2023. jan. 21. 23:59
 5/18 A kérdező kommentje:
El is olvastam, azt megkérdezhetem, hogy a vérzés miért jött létre? Nem csak a folyadéknak kéne kifolynia? Mi volt amúgy a baj, ha átjárható voltál, azóta remélem lett baba? :)
2023. jan. 22. 00:02
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Ne félj ott nem fog fájni és 5 perc alatt kész leszel ! Utana volt kicsit kellemetlen vagy 2 napig de kibírható 🥰
2023. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég kellemetlen volt, görcsölést éreztem,illetve véreztem utána. Átjárható voltam,én is néztem a dokival együtt.

Pesten csináltattam vidékiek vagyunk így haza úton az autóban feküdtem mert még akkor is görcsölt a hasam.

Szerintem egyszer kibírható,a lombik sem volt kellemesebb.

2023. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Sziasztok! Akik túl vannak ezen a vizsgálaton mennyi idő után jött össze baba? :)
2023. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Nekünk 3 és fél év várakozás után spontán fogant. Az átjárhatósági után több mint 2 évvel. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, hogy utána rövidesen összejön.
2023. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az átjárhatósàgi utáni ciklusban sikerült. Átjárható volt mindkét petevezető, de marhára fájt , mint egy bazi erős görcs. Szerencsére annyira nem tartott sokáig a vizsgálat, viszont előtte mindenki azt írta , hogy nem fáj, én úgy mentem oda, szóval kellemetlen csalódás volt.
2023. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!