Melyik tb finanszirozott meddöségi központba menjek budapesten?

Figyelt kérdés
Aki járt mar kivizsgálason melyik budapesti központot ajánlaná nekem ami tb finanszirozott? Illetve irnátok nekem véleményeket?
febr. 13. 12:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Mi a SOTE ARC-ba jártunk, ez a Baross utcában van. Teljesen meg voltunk velük elégedve. Rövid a várólista, normálisak az orvosok, pörgős maga az egész, de azt olvasom mindenhol ez van.

Ha váltanunk kellett volna tuti a SOTE ARO-ba (Üllői út) vagy a Forgácsba mentünk volna át.

Amúgy kb minden központnak van fb csoportja, lépj be, aztán ott is sok infót megtudsz.

febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
1-es vagyok, pont fordítva írtam... Az ARO van a Baross utcában, az ARC pedig az Üllői úton. Bocsi... Mi a Baross utcába jártunk.
febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Duna-menti Rek-be jártunk. Régi nevén Kaáli. Elégedettek voltunk velük. Jó orvosunk is volt. Ő fedezte fel, hogy endometriozisom van. Műtve lett, utána sikerült is a lombik :)
febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A kaáliba jelentkeztem. Jövöhonap 7re kaptam idöpontot. Mire számitsak? Mik az elsö vizsgálatok? Hogy zajlik pontosan?
febr. 14. 00:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Attól függ vannak-e már leleteitek. Ha vannak érdemes azokat elküldeni már akar a konzultáció előtt az orvosnak. De legkésőbb a konzultáció alatt mutasd/ mond be őket. Nekünk nem volt lelet, így kb gyorsan elsodorta a doki mire lesz szükség, és elküldte e-mailben a beutalokat. Mindkettőnknek volt sok vérvétel, nekem meghatározott napi hormon vizsgálatok, férjemnek sperma vizsgálat első körben. Utána jött nálam a fizikai vizsgálat: kenet vétel, átjárhatósági, ultrahang. Körülbelül 3 hónap alatt lett meg minden, utána kezdtünk az inszemmel. Sajnos jó sok kezelést kaptam mire az endometriozis kiderült, de azt is bent fedezte fel a doki. Előtte 4D-n nem látta egy másik magán orvos sem :S

Na utána már egyből sikerült a lombik, most vagyok 36 hetes :)


Ha nincs különösebb oka, akkor a vizsgálatok után inszemmel kezdenek. Nekünk 2 volt, utána jöhetett a lombik. Nekem Balla doktor volt az orvosom, mi mindketten megkedveltük őt a férjemmel. Nem gondolom hogy miatta tartott ennyi ideig mire sikerült, inkább úgy érezzük szívvel lélekkel végzi a munkáját :)

Te kihez kaptál időpontot?

febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Balla Levente? De jó,ennek nagyon örülök. Én is hozzá kaptam idöpontot. Mesélnél nekem rola kicsit ?
febr. 18. 12:09
 7/15 A kérdező kommentje:
Leleteim frissek sajnos nincsenek. 2évvel ezelötti hormon vérvételem van. Illetve mütéti papirjaim vannak.
febr. 18. 12:10
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

#5 jól leírta.

A Kaáli az egyik legjobb hely, de jó még a Dévai is, ARC is jó. Mi a Dévaiban vagyunk, mi szeretjük, bár sajnos már régóta kell oda járnunk. Vannak kezdeti vizsgálatok, amiket mindenképp meg kell csináltatni, de arra kaptok majd beutalókat, viszont attól is függ felmerül-e majd plusz dolog egy-egy konzultáción, akkor kiegészítik. 2 éves leletek nem lesznek jók, Kaáliban nem tudom hogy van, a Dévaiban van amit 1 évig fogadnak el, van amit fél évig.

febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Akkor már nem kezdek bele ujjakat csinaltatni,meg várom a konzultációs idöpontot. Illetve meg olyan kérdésem lenne,hogy mi áprilisba fogunk össze házasodni,viszont március 7re van az idöpont konzultációra. Igy ki fogja adni nekünk a doktor ur a beutalokat? Vagy meg kell várni a házasságot és csak utána? ( 16éve élünk együtt,nagyon bolgokok vagyunk papirok nélkül is. De ezekhez a vizsgálatokhoz muszáj,hogy bejegyzett élettársak legyünk vagy házasok. Ezért akkor már a házassag mellett döntöttünk. )
febr. 19. 10:07
 10/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a beavatkozások előtt kell a papír csak,ha még csak vizsgálatok folynak,akkor addig nem kell. Mi csak konkrétan stimuláció előtt adtuk le a papírt. Pénzbe sok csak,de ha elvárják rögtön az elején is,csak elmentek egy közjegyzőhöz élettársit köttök , alá kell írni, 10 perc és ennyi.
febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!