Melyik tb finanszirozott meddöségi központba menjek budapesten?

Figyelt kérdés
Aki járt mar kivizsgálason melyik budapesti központot ajánlaná nekem ami tb finanszirozott? Illetve irnátok nekem véleményeket?
febr. 13. 12:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
O hát akkor az szuper. Azt hittem sokkal lassabb a folyamat. Akkor igy nem aggodok. Köszönöm
febr. 19. 16:49
 12/15 A kérdező kommentje:
Az mit takar,hogy pénzbe sok? Ezek nem tb alapon vannak? Mi az amiért fizetni kell?
febr. 19. 16:50
 13/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az élettársi papír az pénzbe kerül,nekünk 26ezer volt,csak a közjegyzőhöz kell időpont.
febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja értem. Igen igazából a házasság is 25ezer a terem,szóval azzal már számoltam :)
febr. 20. 00:16
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha bárki a témában olvasna és pont ezekre kiváncsi amire én voltam,leírom az eddigi tapasztalataimat. A Dunamenti-rekbe jelentkeztem. Első konzultációs időpontot 3 hétre kaptam ami telefonon zajlik. Itt az orvos meg kérdez mindent ami eddig tönrtént veletek,esetleg családban elöforduló betegségeket. Majd ki küldi email-be a kezelőlapot és beutalókat. És mindegyikre időpontot kell kérni. Én jelenleg itt tartok. Várom a páromnak a vérvétel és sperma időpontját. Illetve a menstruáciomat hogy énis kérhessek 3.napi hormon vérvételre időpontot és petevezeték átjárhatóságira. A párom kb 1hónapra rá kapott idöpontot. Nekem meg ugye meg kell várjam a következő ciklust,az is kb 25nap,mert pont akkor volt az előző mikor kértem az időpontokat. Amit még tudok jelenleg,hogy a petevezeték átjárhatósági vizsgálat az árilisi ciklusomban lessz meg csak,mert az is ciklushoz van kötve.de ugy nagyjábol 2-3hónap alatt meg van mindennek az eredménye és ki derül hogy hol a baj. Amennyiben a nönél van baj,inszemináció lesz,ha a férfinél akkor lombik. Ha bármibe tudok bárkinek segiteni vagy lenne kérdése irjon és szivesen válaszolok. Nekem is jól esett volna az elején mert nagyon izgultam. (Igaz még mindig) de már sok mindenre választ kaptam.
márc. 16. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!