Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek valami gond lehet ?

Szerintetek valami gond lehet ?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja próbálkozunk a férjemmel babával de sajnos még nem sikerült . Ő is 27 és én 27 éves vagyok.

febr. 22. 05:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Nekem pajzsmirigy alulműködésem van vajon ez lehet a probléma ?
febr. 22. 05:40
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nehogy elmenjetek orvoshoz! Itt várd, hogy olyan választ kapj, amit hallani akarsz!
febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigy is lehet probléma, de az is tévhit, hogy akinél minden rendben első kell, hogy sikerüljön. Minden szervezet más, 1 év az átlag, kortól függetlenül, szóval én azt tanácsolom ne parázz rá
febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 éven belül nem sikerül menjetek orvoshoz. Addig mondhatni normális, hogy ha nem sikerül a baba. Bár ha tudod, hogy alul működésed van én akkor elöbb mennék, mert az befolyásolhatja.
febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már 4 éve szedem rá a gyógyszert tehát már jóval baba tervezés előtt neki fogtam a kezelésnek
febr. 22. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De attól még lehet, hogy nem jók az értékeid, vagy mondjuk van hozzá egy kezeletlen ir-ed, és mindjárt nehezített pályán vagy.
febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékeim rendben vannak . Mivel már 4 éve szedem gyógyszert és gyakran járok kontrollra.
febr. 22. 16:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Illetve szedek Elevit vitamint ami jód is van több vitamin mellett , heti kétszer edzek ..
febr. 22. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
2-3 év múlva kezdjél el aggódni.
febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!