Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a gond? Nem bírom...

Velem van a gond? Nem bírom ezt a munkahelyet Szerintetek toxikus?

Figyelt kérdés

2 éve kezdtem el dolgozni a cégnél, minden vágyam volt, hogy itt Dolgozzak, de ahogy teltek múltak a napok, rájöttem Mégsem annyira jó Hely ez...

Fizetésben nem rossz, mondhatom, hogy jól keresek, de mióta itt dolgozom teljesen feszült vagyok, rossz a légkör, folyamatosan beteg vagyok - eddig sosem voltam ennyire beteges-

A főnök Szerintem eléggé toxikus, minden reggel mérgesen jön be, sose tetszik neki semmi, az ügyfél előtt degradál le, ha valami nem úgy megy ahogy neki tetszik akkor hisztizik...

Nagyon hangulatember, a kollégám is folyamatosan negatív, kritizál mindent, egy igazi energia vámpír... Folyamatos drámázások, nem tudom mire megyek be másnap, feszült vagyok...

Másodállásom van de abból nem élek meg, de szívesen felmondanék bármikor, tartsak ki? Vagy mondjak fel?

Heti 4 napot dolgozunk, abból 1 nap zárva de azt is szabadságnak írja be a főnök, amit nem tartok korrektnek...

Ráadásul Egy igazi pénzhajhász mindennap sír a főnök hogy kevés a bevétel és hogy termeljünk, dolgozzunk, sok a kiadás.. Stb... 2 éve ezt hallgatom...

Ha kérek valamit a kollégámtol amit esetleg elfelejtettem vagy nem tudok olyan hirtelen ilyen flegman válaszol mintha ezer éve itt dolgoznék és tudnom kéne de Szeibtem egy csapatban dolgozunk egy kérdés miatt ennyire nekem esni...

Ti mit csináljátok a helyemben

Főnökkel nem fogok beszélni a fejétől bűzlik a hal... Sose változik meg 60 éves...



jan. 6. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz a lehető leghamarabb elkerülni egy ilyen helyről. Aztán ne lepődj meg, hogy még a kilépés után cca fél évig a lelki dolgokat kell ledolgoznod, mert hogy az ilyen helynek van hozadéka. Bőven. Szellemileg.. Szó szerint le kell tisztulnod belőle.
jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*Szó szerint le kell tisztulnod belőle. Meg az itt lévő emberekből.
jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Átlag magyar munkahely, az ember már attól rosszul lesz ha bekell mennie ilyen helyekre. Valami reformot kéne bevezetni mert amik zajlanak a munkahelyeken az nem más mint a modern rabszolgaság és egy módja annak, hogy mentálisan leépülj. Ha van lehetőséged akkor lépjél, mondjuk amilyen szarok a munkahelyek kb az lenne, hogy szar helyről mész a másik szarba, csak az a kérdés, hogy szarabb vagy kevésbé.
jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Légy szíves, kérd mge a főnököd meg a kollégát, hogy írja le ide az ő álláspontját is. Majd a hármat össze lehet ollózni.
jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyről menekülök korán reggel veszekedések stb én is felmondok te is mondj fel.
jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!