Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetéléstől felborulhatnak a...

Vetéléstől felborulhatnak a hormonok?

Figyelt kérdés

Novemberben 7 hetesen vetéltem el spontán.


Azóta minden menstruáció előtt barnázok, amiről eddig csak hírből hallottam. Nálam sosem volt olyan.


Mennyi idő még helyre állnak a hormonok? Egyáltalán lehet a vetélés miatt?



febr. 22. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom 😥Biztosan van ilyen, nem kell sok , hogy a hormonok felboruljanak. Én 8 hetesen vetèltem el tavaly februárban. Nem tapasztaltam borulást, de mégsem sikerült egész eddig újra teherbe esnem. Most úgy néz ki igen. Szorítok neked , hogy minél előbb sikerüljön újra. Ha nem múlik, szerintem nézess egy hormon labort.
febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

simán felborulhatnak.

Én is így voltam. vetélés után minden mensi elött 1 nap barnázás bejött. Ennek ellenére 3 mensim volt, a 4.már nem jött meg, mert terhes lettem.


Nekem pl a szülés is olyan szinten változtatott a hormonháztartásomon, hogy nem tudok fogamzásgátlót szedni, holott gyerek elött 9évig vígan éltem vele.

febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

En egyelore nem merek ujra terhes lenni. Ketszer mar megjartam :(

febr. 22. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor pláne nem ártana egy kivizsgálás. Simán lehet egy IR, pajzsmirigy probléma. Utóbbit könnyebb orvosolni. Nem tudom tudod e, de a sperma nem megfelelő minősége is okozhat korai vetélést igen gyakran. Persze az is lehet , hogy puszta véletlen.
febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

IR-em van, de enyhe. 2 naponta tornazok, sulyzos edzes, joga. Dietazok, vitaminokat szedek, pajzsmirigyem rendben. Tulsulyom nincs. 54kg vagyok. Ebben az "ures jaratban" szeretnek genetikushoz es immunologushoz eljutni. Trombozispanelem is rendben.

Most jelenleg elkepzelhetetlennek tartom, hogy valaha egeszseges terhessegem legyen. Gondolom a negativ tapasztalatok mondatjak ezt...

febr. 22. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
5# kellene a férjednek/párodnak is egy DNS fragmentàciós spermavizsgàlat. Abból, kiderül, hogy megfelelő minőségűek e. Megértem, ha várni akarsz, de nagyon megy az idő. Hidd el tudom mit érzel. Évek óta szerettünk volna babát de voltak hormonális problémák amiket rendbe kellett tenni, aztán covid jött stb. Miután próbálkozni kezdtünk 9.hónapban sikerült csak. A vetélés óta pedig eltelt egy év... nem próbálkoztunk végig, mert eleve vèreztem egy hétig , 6 hét volt mire újra megjött, volt h nem is "jókor" voltunk együtt. Mondjuk én 34 vagyok, nem érek már rá annyira. Tesómnak 23 hetesen kellett megszülnie a babájàt egy nagyon ritka genetikai rendellenesség miatt 😥 de nem adjuk fel. Ennek ellenére, csináld úgy ahogy érzed. Szorítok. Szerintem az jó jel ha legalább teherbe tudsz esni.
febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!