Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bemfola injekció kúra utáni...

Bemfola injekció kúra utáni ultrahang előtt miért kötelező az együttlét?

Figyelt kérdés

Most készülünk az első inszeminációra.

Ciklus 2. napján voltam vérvételen és délután konzultáción. Felírták nekem a Bemfola nevű injekciót és ciklus 9. napján kell visszamennem ultrahangra. Doktornő kiemelte, hogy ciklus 8. napján este mindenképp legyen együttlét. Azt szeretném kérdezni, hogy ez az együttlét miért szükséges? 

Előre is köszönöm a segítséget! 😊



márc. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, miután ez egy tüsző érést serkentő hormon, logikusan azért, hogy hátha sikerül természetes módon teherbe esned. De amúgy nem kötelező, soha semmi nem kötelező, csak javasolt.
márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ciklus 8. napján még nem tartom valószínűnek, hogy megtörténne az ovu. Vagy ez a szuri képes ennyire korai időpontban ezt elérni?
márc. 7. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet amiatt, mert már közeleg addigra a tüszőrepedés ( ami lehet nem is pont a 14. nap lesz hanem előbb) és hogy a párod spermái frissek legyenek.

Állítólag akkor a legjobb minőségűek a spermiumok ha 2 naposak. És sokat javít a minőségen az is ha gyakran “ürülnek” és mi dig tud friss termelődnek.


Egy lombikos

márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aha, akkor semmi nagy dologra nem kell gondolni. 😀 Kicsit meglepett, hogy ennyire ki lett emelve, aztán a konzultáción hirtelen annyi infó zúdult rám, hogy ott elfelejtettem erre rákérdezni.

Köszönöm! :)

márc. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!