Ck.25. (12. dpo) napján negatív teszt. Ultrahangos petérés követés, clostilbegyt, bemfola injekció, ovitrelle injekció, és időzített együttlét volt, jelenleg utrogestant használok. Szerintetek, a fentiek ismeretében, meddig használjam az utrogestant?

Figyelt kérdés
Az ovitrelle után egy hétig görcsölt a hasam, jelenleg csak mellfeszülés van, semmi más tünet. Ciklusaim általában a closti miatt 30 naposak lettek az utóbbi hónapokban. 37N

2019. szept. 17. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még használd. Nekem harmasikrekkel inszem után 13 nappal halvány volt a tesztem. Én legalább a 30.napig használnám.
2019. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Én is úgy gondoltam, hogy a 30. napig talán még van remény... A furcsa számomra az, hogy semmi menstruációs tünetem nincs, pedig a nemvárt előtt egy héttel görcsölni szoktam folyamatosan. Lehet az utrogestan miatt nincs menstruációra utaló jel?
2019. szept. 17. 14:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Vérvételt nem írtak elő? Szerintem érdemes lenne a 14. dpo-n HCG-t nézetned, negatív vérvételig biztos nem hagynám abba! Sok sikert!
2019. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Vérvételről nem volt szó, csak tesztről, és ha negatív, hagyjam abba az utrót...Egyébként 1,5 éve próbálkozunk, ez volt a 4. clostis hónapom, csak már bemfolával kiegészítve. Sokféle vizsgálaton voltunk már, és elvileg egyikünknek sincs semmilyen kimutatható baja.
2019. szept. 17. 16:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy magánban csináltass vérvételt, 4-5000Ft a Synlabban. Mi lombikoztunk, facebookos csoportban írta egy csajszi, hogy úgy érezte nem sikerült, ezért abbahagyta a progeszteront, és emiatt ment el a baba. Én biztos nem alapoznék egy sima tesztre.
2019. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, péntek reggelre kérek időpontot, az már a 28. nap lesz, így az eredmény is biztos lehet.
2019. szept. 17. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, mi van azóta veled?
2020. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos még mindig nincs baba :( 4 clostys hónapom volt, de csak ciszták lettek belőle, már nem is akarok újabb gyógyszeres ciklust. A tavaly szeptemberi volt az utolsó ilyen, és decemberre szabadultam meg a cisztától.
2020. máj. 11. 10:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Lombikon nem gondolkoztatok?

2020. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A párom nem igazán szeretné, még várunk, de úgy érzem ez a hónap se sikerült :(
2020. máj. 11. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!