Normális, ha elsőre nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint két hete volt peteérésem, előtte megtörtént az aktus. Azt iszonyú hasfájás és hasmenés követte, de olvastam hogy az a spermából felszabaduló prosztaglandinok miatt normális jelenség. Ma elkezdtem vérezni és fáj a hasam, úgy tűnik nem volt sikeres a dolog (bár még kicsit korai a menstruáció). Aggódhatok, vagy ez szokványos és majd idővel csak sikerül? Nagyon hosszú a ciklusom és elég rendszertelen, nőgyógyász csak annyit mondott hogy tud rá adni fogamzásgátlót hogy beállítsuk, de azt visszautasítottam.

márc. 8. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges párnál ha jókor vannak együtt, kb. 30% az esélye, hogy elsőre sikerül. Tehát 60% hogy nem. Az a többség.
márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem normális. Én felkeresném soron kívül a dokit, hogy nem sikerült az első hónap..
márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kell a szarkasztikus bunkózás.
márc. 8. 10:20
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
De most komolyan, ha ezt megkérdezed, akkor szerinted normális vagy sem???
márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Könnyen lehet, hogy megtörtént a teherbeesés, de nem lett volna egészséges és már el is vetéltél.

Nekem a fiam a 2.éles hónapban fogant. Első hónapban is késett már egy hete, épp tesztet akartam venni, amikor megjött.

márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Oh értem, köszönöm.

Még olyat is olvastam, hogy a beágyazódásnál is van gyenge vérzés, azt nem írták hogy mennyire társul hasi görccsel. Még esetleg ebben bízom, bár nem tudom gyakori dolog-e.

márc. 8. 10:27
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Én pl semmit nem éreztem a beágyazódásból.

Mikor már kb meg kellett volna jönnöm, addigra nagyon érzékenyek lettek a melleim és azt éreztem, mintha egy teniszlabda lenne a méhem helyén.

De semmi vérzés.

márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
*jöjjön
márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűbb, hogy menstruálsz, de persze nyugodtan ellőhetsz egy olcsó fajta tesztet pár nap múlva, ha szokatlan volt a vérzésed.
márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nálam a tüszőrepedés is általában egy "mini menstruáció" egy napig tartó gyenge pecsételő vérzéssel és enyhe görcsökkel. Ezért reménykedem...
márc. 8. 10:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!