Normális, ha elsőre nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint két hete volt peteérésem, előtte megtörtént az aktus. Azt iszonyú hasfájás és hasmenés követte, de olvastam hogy az a spermából felszabaduló prosztaglandinok miatt normális jelenség. Ma elkezdtem vérezni és fáj a hasam, úgy tűnik nem volt sikeres a dolog (bár még kicsit korai a menstruáció). Aggódhatok, vagy ez szokványos és majd idővel csak sikerül? Nagyon hosszú a ciklusom és elég rendszertelen, nőgyógyász csak annyit mondott hogy tud rá adni fogamzásgátlót hogy beállítsuk, de azt visszautasítottam.

márc. 8. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban jött meg, korábban is volt ovud, ha csak a vélt ovud előtt szexeltetek, már lekéstetek róla.

Ha gyereket akarsz és nincs rendszeres menzeszed, akkor 2-3 naponta szexeljetek, ha ez nektek sok akkor vegyél lh tesztet és tudtok időzíteni, és megismered a ciklusod.

Az ovu csúszkálhat, de az ivutol eltelt napok fixek.

Nekem ovu 13-17 napig szokott lenni, de utána a 15.napon mindig megjön

márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, ez jó ötlet.
márc. 8. 10:45
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed érthető annak fényében hogy mennyire ijesztgetik itt az embert egy darab nem megfeleloen védekezős/ baleset után, de ne aggódj, teljesen normális, egy hónap után ritka aki teherbe esik.
márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan mit vársz?

Hülye kérdésre hülye válasz...

márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 babyboom567 ***** válasza:
78%

A közti vérzés sem normális, simán hormongond lehet.Mint ahogy a hosszú ciklus is.

És Nem, a sperma nem okoz hasfájást és hasmenést,ne olvass hülyeségeket.Simán csak benyeltél egy hasmenős vírust vagy megettél valami sz@rt.Szedjél probiotikumot.

És menj nőgyógyászhoz,de nem azért mert nem lettél most terhes, hanem, hogy kiderítse mitől van közti vérzésed.

márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Jó hamar kezded a türelmetlenkedést. Mit csinálsz, ha tényleg nem jön össze?
márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jóindulattal írom, komolyan, de ha már az első hónapban így rástresszelsz, akkor nagyon nehéz hónapok elé nézel, ha esetleg még hónapokig nem sikerülne.


Tudom, hogy nagyon nehéz, de így bele fogsz kattani, ne figyeld ennyire a tested jeleit, foglald el magad valamivel hónapról hónapra, például új hobbi, utazás, tanfolyam, utazás stb.


A párok 80%-ának átlag 1 éven belül sikerül. Ha 35 alatti vagy, akkor 1 évig próbálkozzatok, utána érdemes orvoshoz fordulni. Addig csak szedj vitaminokat, d vitamin, folát minimum.


Hidd el, saját tapasztalatból és jó szándékból írom, én is nagyon figyeltem a testem hónapokig, rágörcsöltem, sokat olvastam róla, nem szabad ennyire ráfeszülni...

márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A kötekedő embernek aki szerint az ondótól nem lehet hasmenés:

"Hoffman breaks it down: Prostaglandins cause smooth muscles, like those in your uterus and intestines, to contract, and when your intestines contract too quickly, you can get diarrhea. So if you have unprotected sex, some of his pesky little prostaglandins are absorbed through your vagina and venture to you your colon (conveniently located right behind your uterus) and cause the runs. Boom.

BTW: We actually produce prostaglandins during our menstrual cycle, which is why you may notice that you have diarrhea before you get your period. In fact, getting it on in the days before your period mix your prostaglandins with his—which could make those poop symptoms much worse, says Hoffman."

márc. 9. 07:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!