Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddöségi kivizsgálásnál a...

Meddöségi kivizsgálásnál a synlabos vérvétel mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A dunamenti rek küldött külömbözö vizsgálatokra és synlab az magánvérvétel menyibe kerül.
márc. 8. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Függ attól, hogy milyen vérvétel, de nagyságrendileg olyan 10 ezer forint körül van. A honlapjukon ki van listázva minden vizsgálat ára.
márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

*különböző

*mennyibe

A rek meg gőzöm sincs micsoda. Kicsit igényesebben...

márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha dunamenti rek adott beutalót és te arra a helyre mész ahova a beutaló szól akkor ingyen van. Sok helyen a synlab csinálja a tb finanszírozott vérvételt is.


Ha fizetősen szeretnéd megcsináltatni, akkor attól függően mi van benne a 3. napi az valahol 25.000 és 50.000 Ft között van, a 21. napi olyan 10.000 körül.

márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves utolsó. Igen ök adták a beutalót,meg kaptam email-be,hogy melyik helyekre kérhetek idöpontot. Akkor.ha jól értem ez nekem ingyenes lesz? A beutalóra az van irva szerződéses.
márc. 8. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így ingyenes lesz. A synlab honlapján az időpont kérésnél kiválasztod a helyet és a "közfinnanszírozott" időpontot kell választanod.


De telefonon is rákéedezhetsz, mert nálunk a 3. napira nem kell időpont, mert ugye akinek nem tűpontos a menstruációja az nem tudja előre mikor lesz a 3. nap.

márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Van a synlabnak weblapja árakkal, ott látod, mi mennyibe kerül.
márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes lesz neked.

Nekem is így volt anno, csak akkor még Kaáli Intézetnek hívták. Azt javasolta a dokim hogy a mammutba menjek mert ott nem problémáznak és már ismerik az ő beutalójukat. Így is volt, nem volt semmi gond, ingyen volt minden.

márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem most Tsh d-vitamin meg még valamit kérnek. A 3.napira majd a Dunamenti rek-be kell menjek.
márc. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!