Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tegnap voltam 4. napi vérvétel...

Tegnap voltam 4. napi vérvételen, és a következők az eredményeim.1 éve próbálkozunk babával, a párom kivizsgálása is folyamatban van, ott jövő héten lesznek eredmények. Szerintetek? Eddig mennyire reményt keltő?

Figyelt kérdés

Néztek pajzsmirigyet is, de annak majd csak 1 hét múlva lesz meg az eredménye.


Ösztradiol 246,1 pmol/l (ciklusfüggő)

Tesztoszteron totál 0,29 nmol/l (0,22-2,9)

Prolaktin 380,6 mU/l (102-496)

LH 2,6 U/l (ciklusfüggő)

FSH 11,5 U/l (ciklusfüggő)

Glükóz 0 5,6 mmol/l (3,4-6,1)

Glükóz 120 6, 0 mmol/l (<7,8)

Inzulin 0 6,8 uU/ml (2,6-24,9)

Inzulin 120 33,13 uU/ml

Nálam nem néztek 60 perces glükóz és inzulin adatokat, csak 0 és 120 perceset.



2014. júl. 10. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Az FSH-d magas kicsit, annak 10 alatt kellene lennie a ciklus elején. Ez azt jelzi, hogy a petefészek nem reagál olyan jól hormonokra, azaz pl. inszem vagy lombik esetén számolni kell azzal, hogy sok hormon hatására is csak kevesebb tüsző lesz. Viszont ez abszolút nem zárja ki, hogy spontán sikerüljön a baba, ha a többi érték okés, és úgy látom, hogy azok rendben vannak nálad. Nekem 22-es FSH mellett van 2 spontán fogant gyerkőcöm, de azzal számolj, hogy ha valamiért szükség lesz inszemre vagy lombikra, akkor valószínűleg az átlagnál kevesebb tüsződ lesz.
2014. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!