Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikeres lehet így a beültetés?

Sikeres lehet így a beültetés?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán embrió transzferem volt,egy 5 napost kaptam vissza.Az orvos azt mondta hogy 2 hétig ne legyen szexuális élet mert a női orgazmus megakadályozhatja a beágyazódást.

Annyira kellemetlen de mit ad isten álmomban orgazmusom volt,ami elvileg valós összehúzódásokat csinálhatott.Járt már valaki így?

Komolyan azt hiszem hogy szórakozik velem az élet.



márc. 12. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz, az többet árt.

Én terhesen vagyok eltiltva a szextől. Amit írsz, többször is megesett és nem lett semmi. Problémát okozHAT. Próbálnak mindent kivédeni, amit lehet. Szexet például lehet, álombeli orgazmust meg nem🤷🏼‍♀️

márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudom igen,annyi apróság van ami miatt aggódhat az ember. Próbalsz nem agyalni de ezek a gondolatok beleássák magukat a fejedbe.Tudom hogy nem szabad, csak úgy szeretnénk már ennyi megpróbáltatás után csak egy hajszálnyit fellélegezni.

Bízunk nagyon!

márc. 12. 16:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Á, fellélegezni nem fogsz. Én is nehezen jutottam el idáig és mindig azt hiszem, majd ha ez, meg az lesz, már nem fogok parázni. Dehogynem. Mindig van min😂

Drukkolok neked!🤞

#1

márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És én is drukkolok Neked hogy minden rendben legyen végig! 😊
márc. 12. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Köszi. Majd írj, hogy sikerült-e😁
márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jólvan ☺️
márc. 12. 17:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem fog gondot okozni. Nekem 2022-ben volt beültetésem, két baba is megtapadt és pont így jártam, mint te...már 14 hónaposak. Beültetés után 5 nappal pozitív teszt (csak az ovitrelle kiürülését akartam megnézni)
márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként én ovitrelle-t nem szúrtam.. Mikortól lehet érdemes tesztelni?
márc. 15. 06:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami más tüszőrepesztőt biztosan kaptál, ami a szúrás után kb 10 nappal kiürül, így egy 5 napos embrió esetében a 6. naptól (az 11. Dpo)a nagyon türelmetlenek elkezdhetik a tesztelést. Nyilván jobb a beültetés után 10-12 nappal, ott már biztosat mutat.
márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz, mert mi Kaposvárra járunk és nincs tiltva. Nekem pènteken volt és azt mondta az orvos jövő hèttől lehet. Amíg feküdtünk leszívás után, bejött a 2 beültetéses betegéhez a másik doki ott is az, azt mondta 2 nap után lehet.

Neked vajon miért mondta hogy tilos?

márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!