Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nekünk csak beültetéssel...

Ha nekünk csak beültetéssel lehet babánk, akkor az az első vizsgàlattól a sikeres megfogantatàsig kb mennyi idö?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nos röviden a történetünk: párom 2* volt vizsgálaton,melynek erdeménye az lett,hogy nincs spermaszáma,nekem az egyik peteveztékem elvan zárodva.

Ebben a reménytelen helyzetben kutakodtam kicsit és találtam egy cikket arrol ,hogy nincs minden veszve és herebiopsziás műtéttel még van remény.

Kérdésem az lenne,aki hasonló cipőben jár és volt már beültetésen,hogy az elejétől a végéig meddig tart,milyen papírokat kell vinni első konzultációra,illetve kinek mi a véleménye a Budai meddőségi központról.

Székesfehérvári lakosként az van a legközelebb.

Csak normális válaszokat kérek,ha szabad.

Sajnos nekem ez a gyermek téma elég fàjó pont az életemben.


2018. jún. 19. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet így megmondani előre. Minden eset más, minden pár más, így nem lehet következtetéseket levonni abból, hogy másnál hogy volt...


Kulcskérdés, hogy mennyi spermiumot tudnak kinyerni a biopsziával, illetve, hogy azok megfelelőek-e, képesek-e megtermékenyíteni a petesejtet. Sajnos erre nincs garancia, majd akkor derül ki.


Nálunk csak nekem volt/ van problémám, de az elég sokrétű sajnos. A 6. beültetésünk lett sikeres. Összesen 7 éve várjuk a babánkat, abból 4 éve járunk meddőségi központba.

Van, akinél rövidebb ez az út, de van még ennél is hosszabb.


Számít a te életkorod is. Ugyanis ahogy telnek az évek, úgy egyre romlik a petefészkek válaszkészsége a stimulációra, illetve a minőségük is egyre romlik; ezáltal egyre kevesebb a megtermékenyülésre, jó minőségű embrió létrehozására alkalmas.

Bele kell vágni, és sodródni. Mást nem tudtok tenni. Kívánom, hogy rövid legyen az utatok!

2018. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi oda jártunk, illetve járunk újra.


Ezen a szinten minden orvos jó, azt kell megtalalnid kivel tudsz együtt működni, én tényleg jó szívvel ajánlom a BMC-t


A mennyi idő sok mindentől függ, attól, hogy milyen leleteket fogadnak el. Találnak e olyan betegséget amit kell kezelni a jobb eredmény érdekében. Amit vinni kell egy beutaló haziorvostol vagy nogyogyasztil és a házassági anyakönyvi kivonat másolata. Persze ami leletetek van, azokat vigyétek magatokkal.


Ha szerencsések vagytok az alap kivizsgálás megvan egy hónap alatt, ha nem jönnek ki jól a dátumok, akkor lehet akar három hónap is. Onnét számítva a beültetés (ha csak a lombik jöhet szoba, esetetekben valószínűleg) meg legalább 3-4 hónap. Inszeminacio lehetne akar a következő honapban is, de a rossz sperma eredmény miatt felesleges.


Elég sokat kell várni a konzultációs időpontra, telefonon is nehéz elérni őket. Talán a legegyszerűbb 10 óra körül vagy 12-13 óra között. Szóval kérj időpontot már holnap.


Ha kérdésed van irj nyugodtan, nekem most 8 hónapos a BMC-s lombik babám (a harmadik lombik volt sikeres) szeptemberben megyünk újabb lombikra.

2018. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk 9 honap telt el az elso konzultacio es a sikeres beultetes kozott. De sok mindentol fugg, nem volt nagy problemank, fiatalok vagyunk viszonylag, minden vizsgalatot ott csinaltattunk az intezetben amit lehetett, kivartuk a sort az allami tamogatott beavatkozas vettuk igenybe es az elso beultetes sikerult. De mindenki esete egyedi es lenyegesen gyorsithato ha a fizetosre mentek. Bp kaaliban voltunk.

Minden jot kivanok Nektek, tudom, hogy nehez, vegigjartuk, kitartas!

27N

2018. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszolok,én 24 éves vagyok a párom pedig 30.

Kedves második válaszolom,kicsit félve kérek időpontot mert sok rosszat olvastam a korhàzról,de egy kis csodáért bármit elviselünk.

Kérdésem az lenne,hogy tudtommal ez államilag támogatott intézmény,viszont a gyogyszerekért fizetni kell ez összeségében kb mennyibe kerül és mi sz amiért még fizetni kell?

Tudnál nekem orvost ajánlani?

Amit első konzultációra vinni tudunk az a párom 2* i vizsgálatos lelete,illetve nekem egy 3.-21. napi hormon vérvétel és egy 17. napi hüvelyi uh.

2018. jún. 19. 21:05
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszolom,gratulálok ez erdeményhez és szívből örülök ,hogy elsőre sikerült.

Egy rokonomék is ebben a cipőben voltak mint én és ők fizetősre mentek,na most az egy szem gyermekük 8 millió forintba került,sajnos nekem nincs ennyi pénzem ,

ezért gondolkodunk az államilag támogatott kórházban.

2018. jún. 19. 21:11
 6/11 A kérdező kommentje:

És ha pl a kaàliba mennénk ott mi az amiért fizetni kell?

Ott is a vizsgálatok és beavatkozások ingyenesek és csak a gyógyszerért kell fizetni vagy ott mindenért kell?

2018. jún. 19. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, holnap írok privatban
2018. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsanat, hogy offolok, de az aviva tornat probaltatok? Mindkettotoknek segithet.
2018. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2.válaszoló,rendben.

Utolsó válaszoló nem próbáltuk még.

2018. jún. 19. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Bmct messziről kerüld. Először ne meddőségit keress, hanem egy profi andrológust. Aki elküldi genetikai és minden egyéb vizsgálatra a párod. Akkor kiderül van e értelme biopsziával egyáltalán próbálkozni. Dr. Kovács Róbertet vagy Dr. Kopa Zsoltot ajánlom.

Páromnak az első biopsziában volt használható de végig nyomtak 3 felesleges lombikon mert engem nem kezeltek. 1 minta maradt a 4.re abból fogant a fiam 4 év után. Tesója már soha nem lehetett.


Te pedig addig vetesd ki az elzáródott petevezetéket, nehogy méhenkívüli legyen.

2018. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!