Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek csináltak átjárhatós...

Valakinek csináltak átjárhatósági vizsgálatot pecsételés mellett, szabad olyankor?

Figyelt kérdés

Meddőségi vizsgálatok folyamatban, lassan az átjárhatósági HYCOSY vizsgálat következik, 6-10. ciklusnap között.


Természetesen egyeztetek erről az orvosommal, de kérlek segítsetek addig, hátha volt valaki hasonló helyzetben.


Néha van nálam kis pecsételés menstruáció után / ovuláció előtt pár nappal, pont a 6-10. nap körül, így is meg lehet csinálni az átjárhatóságit?


Sajnos előre kiszámíthatatlan.


Nagyon minimális a pecsételés, lehet hormon gond, mert progeszteron vérvételkor többször volt már alacsony, de a doki azt mondta, azt még hagyjuk, előbb legyen meg az átjárhatósági.



márc. 19. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam mensi után 1-2 napig szokott lenni egy kis barnázás és nekem a dokim így nem csinálta meg. Beszéltünk minden nap, hogy mi a helyzet és aznap estére mehettem, amikor már nem volt semmi.
márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kellett telefonalnom amikor megjott.. mivel 24-25 naposak a ciklusaim igy nem volt tul nagy mozgaster.. penteki nap volt mar vereztem gyengen de tudtam hogy szombaton fog megjonni.. felhivtam a dokit es igy adott egy napot.. onnantol napi 3 deci citromlevet ittam . Nagyon sokat sgeitett
márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!