ET+10 nap, Méhen kívűli terhesség?

Figyelt kérdés

Pozitív tesztek, és pecsételő vérzés. A nem várt napján kezdődött.

Ha valós terhesség akkor 4+1 napos vagyok.

Szerintem meg fog jönni, a pecsételésből ítélve. Orvos semmit nem látott még uh-n így nyílván ezt sem tudta kizárni.


Ha esetleg az lenne, ilyen korán mutatkozna?

Akinek volt méhen kívüli, hányadik héten tudta meg/érezte?



2023. máj. 9. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt méhen kívülim, de kémiaim igen, nem is egy. Halvány pozitív volt a teszt? Lehet hogy csak progeszteron hiány, de az is lehet sajnos hogy elindult valami és nem járt sikerrel.
2023. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A méhen kívüli is pont ugyanakkor látszódik, mint a méhen belüli. 4 hetesen egy terhesség sem látszik. Sajnos most várakozni kell.
2023. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pecsetelesem volt es mondtak,hogy LEHET,hogy mehenkivuli. De nem az volt ez kesobb derul ki . De kozben vervetelre is kellett mennem ,hogy novekszik-e a hcg szint.
2023. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ET+10-n még nem is kell látnia semmit. Nekem csak méhnyálkahártyát mértek. Petezsák 1 héttel később látszódott.
2023. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A progim vérvétele megjött… és 10 nmol az érték…. Hàt ettől vérzek…. A hcg 25.(ET+10.) De késöbb is indult el ET+8 napon. Ekkor nagyon halvany volt a teszt, ma ET+10-nél màr szépen látszódik, a tesztek alapján duplàzódott simán.

Csütörtök újra vérvétel..

De ez a progi katasztrófa….

2023. máj. 9. 19:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen irass fel valakivel progeszteront, tuti elmúlik a vérzés is.
2023. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hétfőn voltam uh-n, 5 hetesen és 2-3 naposan. Megfelelő géppel már látják 5. Héten a petezsákot. Ami fontos, és nem mindegyik orvos mond el (eddig nekem se mondta egy orvos sem, hanem csak az akinél most voltam) hogy amíg ki nem fejlődik a pici szive veszélyes együtt lenni mert leválhat a petezsák ami egyenlő a vetéléssel. Vetélésnél pedig vérzés lép fel.
2023. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én tegnap voltam 4+1-2vel dokinál, nyilván nem szólt semmit mert azt mondta nem lát még semmit.

Nem leszünk együtt, főleg hogy barnázok ezerrel. :(

2023. máj. 10. 08:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos eddig egyik egy doki sem mondta nekem sem csak most.Szurkolok neked hogy minden rendben legyen. 🙏
2023. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nekem volt méhen kívüli terhessègem . NAGYON sokat aludtam a teszt pozitív lett. A menstruációm ugyanugy megjött.

Egy oldali nagyon erős fájdalom kb 3 hétben voltam.

2023. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!