Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mi vált be méh nyálkahár...

Kinek mi vált be méh nyálkaháryta vastagítás céljára?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon 12 ik ciklusnapin.Mindkét petefészkemben van érett tüsző 18 és 19 mm-es.Endometrium 6 mm. Tippeket,tanácsokat kérnék.

márc. 22. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az nem kevés. Olyankor 5-7mm az átlag. Beágyazódásig kell elérnie a 8-at. Én amúgy E vitamint szedtem, napi 400mg. Endokrinológus mondta, hogy szedhetek, nem árt. Azt nem mondanám, hogy hű, de vastag lett, de elég volt a terhességhez. (Régen nagyon szép vastag volt, de mióta volt egy küretem, nem akart visszaállni.)
márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó ez jó hír.:) szval még 2 mm ert kell kicsikarjak az a biztos. Remélem meglesz.E vitamint szedek énis 180 mg os akkor ebből szedhetek napi 2 őt? az úgy jó lehet? Méhpempőt mondott még a doki,hogy azt szedjek és,hogy kezdjem el a terhes vitamint is.Méhpempőből melyikek a jók? milyet érdemes venni?
márc. 22. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen, én az endokrinológust kérdeztem, hogy szedhetek-e és mennyit, ő mondta, hogy 400mg. De mondom, csodát nem tett, mert 5hetesen volt 9,5. Az előző terhességemnél meg(vetélés lett😢) még nem szedtem, pár nappal korábbi terhességi kornál volt 9.

Én nem szedtem méhpempőt, mert sokaknak felborítja a ciklust. Nem akartam azt is elrontani, ami jó, mert nekem az végre pontos volt.

Terhes vitamint szedtem, az jó, de attól se leszel terhesebb. Még D vitamint szedtem mellé, az nagyon fontos.

márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
E-vitamin, D-vitamin, Cink és Szelén..és alkalmanként 1-2 deci vörösbor. Én meggybort ittam amúgy 😊. Most ennek hatására-e vagy sem, de a második hónapban terhes lettem úgy, hogy előtte egy évig próbálkoztunk.
márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Régóta szedek D vitamint,C vitamint,Normoxilt/pajzsmirigy miatt,ez szelén+mio inozit/,Halolaj kapszulát,Magnéziumot ezeket minden nap szedem,Cinket is szedtem,de abba kellett hagynom,mert erős fém ízt éreztem a számban és borzalmas volt szval azt most kihagyom.Pajzsmirigyem miatt Letroxot is szedek.Akkor marad minden az E vitaminból 2 őt veszek be,és iszom egy kis vörös bort is reméljük sikerül.

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

márc. 22. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia Hasolo a helyzetem. ( inszem volt kétcer) 6 mm endo..most kezdtem a multheten a mehpepmpőt. Első hèten fecskendővel amit hozza kaptam 7 ml kellet. ( hetente hivnak érdeklődni milyen hatás van a mehpempőnek)ettől a hettől 10 ml nagyon kivancsi leszek. Ez a pihenő honapom barcsak most jönne össze
márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ovu után vastagodik tovább, de szerintem nem méregetik ilyenkor csak beírják a sablont akinek láttam leletet mostanság mindenkinek 6mm van írva
márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!