Akinek az AMH-ja 0.8 volt, hány petesejtet tudtak leszívni tőle lombik során?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akinek ilyen vagy hasonló adatai voltak, milyen eredménnyel zárta a stimulációs szakaszt? Picit más, de ez is foglalkoztat; a stimuláció után mennyire lettetek cisztások vagy lett nagyobb problémátok? Köszi!
ápr. 5. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ekkora értékem volt. 1. stimulációkor rövid protokoll volt, akkor még a max dózis felét kaptam az első napokban, sajnos nem indult el túl sok tüsző. Ugyan felemelték a dózist, de végül így is csak 5 petesejtet szívtak le és termékenyítettek meg, ebből 2 termékenyült meg és maradt meg 3. napra.

A második stimulációkor hosszú protokollom volt, rögtön max dózist kaptam, 12 petesejtet szívtak le, 10-et lehetett megtermékenyíteni, 4 maradt 5 naposra. Volt egy enyhe túlstimulációm ekkor. Ami bedurvult, mikor ebből a beültetésből terhes lettem. Itthon átvészeltem, középsúlyos volt, tele volt a hasüregem vízzel. 7. hétig vérhigítózni kellett, mellette sok folyadék, fehérjebevitel (proteinporral).

Más szövődményem nem volt.

ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A 2. ezek szerint sikeres volt? Az 1.esetben végül eljutottatok a beültetésig? Ha igen, mi volt a gond? Persze, csak, ha szeretnél róla beszélni?
ápr. 5. 18:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, kedves 1-es! Melyik intézetben voltatok? Köszi!
ápr. 5. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a második volt sikeres, 13 hónapos a kisfiam. 🙂

Az elsőnél a megmaradt kettőt 3 naposan visszakértem (hagyhattam volna 5 naposig, de féltem, hogy nem jutnak el odáig). Ez a beültetés nem volt sikeres, de az okát nem igazán tudni.


Tapolcára jártunk, akkor még Pannon Reprodukciós Intézet néven futott. 🙂

ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Köszönöm, és gratulálok! :) A 2.-nál is kettőt ültettek be?
ápr. 5. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm. 🙂

Igen, 2 db-t. A másik 2 pedig ment fagyasztásra, de kistesót nem akarunk, úgyhogy azok már nem lesznek felhasználva.

ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A fagyasztásea vonatkozott volna a kövi kérdésem, de így már meg is válaszoltad. :) Jó babázást és jó egészséget nektek! Köszi a segítséget! :)
ápr. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!