Normális, hogy ennyi idő alatt nem esek teherbe? Volt más is úgy, hogy jókor voltak együtt, mégsem lett terhes de végül spontán sikerült? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben volt egy vetélésem 8 hetesen. Akkor kB 1,5 év kihagyás után elsőre teherbe estem, előtte 6 hónapig semmi.

Most azóta se, semmi. Az ovut érzem is, UH is volt ekkor, LH teszt is pozitív, szóval jókor is vagyunk együtt, mégsem leszek terhes.

34 éves vagyok, de a doki szerint nincs min aggódnom, napra pontos a ciklusom, kicsit gyenge a vérzés, de a nyálkahártya megfelelő, ovu-kor talán a tüszők kicsit nagyok (25-30 mm) de erre is azt mondta a doki, hogy nem feltétlenül baj, meg azzal nyugtatott, hogy ha egyszer sikerült teherbe esni, akkor azért nem olyan rosszak a kilátások.

Létezhet hormonális gond, mondjuk progi hiány rendszeres ciklus mellett? Remélem nem valami genetikai gebasz... jövő hónapban kezdjük a meddőségi kivizsgálást...annyira nem akarom 😞



ápr. 12. 07:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség óckodni a lombiktól. Persze lehet várni a csodára, csak nem érdemes mert lehet h sosem jön. Én is évekig jártam vizsgálatokra, mire kiderült h férfi oldalon van a problema. Azonnal lombikot javasoltak, nekünk nem az első, de a második lombik már sikerült, féléves az imádnivaló kisfiam 🥰🥰🥰 ha egyből mindenkettonket néztek volna, megspóroljuk az évekig tartó kínlódást. Nekem eszembe se jutott hogy de borzasztó a lombik, hanem örültem h van ilyen lehetőség.
máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!