Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha már a ciklus elejétől...

Ha már a ciklus elejétől kezdve, 2-3 hétig érzek peteéréssel kapcsolatos fájdalmat, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Még el sem múlik a menstruációm (7-8 napig tart), de már érezni szoktam vagy csak jobb oldalt, vagy mindkét oldalt ezt a fájdalmat. Húzódó, tompa fájdalom, amit akkor érzek, ha mozog a derekam. Ez eltart egészen a vélt ovuláció után még egy hétig, az utolsó napon pedig sokkal jobban szokott fájni, aztán hirtelen, egy jellegzetes érzés kíséretében megszűnik. Egyébként ha meg sem moccanok, akkor nem fáj. Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy tudja valaki, hogy miért van ez?
ápr. 18. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Azt jelenti, hogy túlfigyeled magad.
ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem figyelve magam is érzem, hogy fáj. Az utolsó nap utolsó óráiban konkrétan annyira fáj, hogy sétálni sem bírok. Egyébként régen is éreztem valamennyire, amikor nem szerettem volna babát... Aztán fogamzásgátlót szedtem, nyilván ezalatt semmi nem volt, mióta abbahagytam, azóta ez van.
ápr. 18. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Semmit nem jelent. A legjobb bizonyíték rá hogy loszarra se lehet belőle következtetni az az hogy amikor a meddőségiben 2 naponta ultrahangoztak és szitává nyomtam magam a sok szar hormonnal azt hittem ORIASI petek nőnek bennem a bal oldalon, mert kb a 6. naptól kezdve úgy éreztem dinnye van benn.. de vagy 10... és láss csodát.. azon az oldalon SEMMI nem nőtt soha.. pedig három alkalommal vegigcsinaltuk már a kezelest. Mindig csak a jobb oldalon lett pete. Sztem bélgörcs vagy csak semmi.
ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!