Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valako aki most jár a Budapest...

Valako aki most jár a Budapesti Dunaenti-rek meddöségibe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Esetleg akinek lombik programja lesz irna nekem vélemenyeket? Vagy,hogy pomtosan mi a menete? Páromnak rossz spermakép derült ki. Kevés is és lassuak is. Most megy majd dns fragmentációra és hormonvizsgálatra.nekem még a petevezeték átjárhatósági van hátra a többi vizsgálat rendben volt. Azt mondta a doki juniusba kezdhetjük a lombikot ha az eredmények meg érkeznek.

ápr. 20. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inszem szóba jöhet ? Mert ha olyan kevés és lassú a sperma, hogy csak lombik, akkor úgy tudom felesleges az átjárhatósági.
ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát azt sajnos nem tudom. Azt momdta az andrologus,hogy kevesebb van és lasabbak is,de ami van az jó,és ne keseredjünk el. Elküldte dns fragmanetációra és hormonvizsgálatra és azt mondta,hogy a továbbiak az eredmények függvénye. Nekem meg van az időpontom átjárhatóságira. Gondolom ha rossz lessz a dns fragmemtáció akkor csak lombik,ha az nem rossz akkor szoba jöhet inszem. De ezt csak én gondolom igy.
ápr. 20. 10:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor majd kiderül. Én sem vagyok képben annyira,csak emlékszem, hogy a nőgyógyásszal beszéltünk erről, hogy ha nagyon kevés a sperma akkor ne menjek átjárhatósàgira. De konkrét számokról nem vont szó. Mindenesetre szurkolok nektek.🤞
ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nekem mindegy milyen eljárással,csak szülessen babánk.
ápr. 20. 12:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi is oda jartunk. Inszemnel a bilogus kiszedi a megfelelo spermiumokat es csak azt helyezik fel.
ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. És nektek sikerült az inszem? Kinél volt a probléma?
ápr. 20. 16:04
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne mi is megusznánk inszemmel.
ápr. 20. 16:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettonknel.rendben volt minden. Egyebeknt inszem elott megfogant par nappal a meretek alapjan.


En nem is az inszemtol tartanek.. az meg annyira se kellemetlen mint egy rakszures.. inkabb az atjarhatosagi vizsgalathoz keszulj.. az valami irto kegyetlen volt meg ugy is hogy atjarhato voltam.. melle tarsul egy kiszulgaltatott extra kellemetlen fektetesi mod.. belolem ez a vizsgalat sokat kivett.. elegge egy megalazo helyzetnek ereztem

ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ez jo amugyis tartottam tolle most meg aztan vegkepp 😅🤣 de elvileg csak akkor lesz ha inszemunk lesz. Elvileg lombiknal meg se csinaljak mert nem szukseges. Majd irok ha oda jutottam,hogy mi lett vegul belole.
ápr. 21. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Dunamentibe jartunk mi is es a kotelezo vizsgalatok kozott volt. Addig nem is volt konzultacio meg az se volt meg..
ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!