Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valako aki most jár a Budapest...

Valako aki most jár a Budapesti Dunaenti-rek meddöségibe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Esetleg akinek lombik programja lesz irna nekem vélemenyeket? Vagy,hogy pomtosan mi a menete? Páromnak rossz spermakép derült ki. Kevés is és lassuak is. Most megy majd dns fragmentációra és hormonvizsgálatra.nekem még a petevezeték átjárhatósági van hátra a többi vizsgálat rendben volt. Azt mondta a doki juniusba kezdhetjük a lombikot ha az eredmények meg érkeznek.

ápr. 20. 08:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Es nem tul reg 2 honapja
ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem honap elejen lett volna idopontom ra. Es at tettek honap vegere mert azt mondtak a ferjem eredmenyein mullik,ha lombik lesz nincs ra szukseg.
ápr. 21. 19:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Bar mi ugy mentunk elso konzira hogy mar volt egy sperma vizsgalat melyik dokihoz jarsz?
ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én Balla Leventéhez,férjem Papp Györgyhöz. Nállunk ugye alapból férjemnek rossz a sperma képe. Azt mondta ez a Dns fragmentáció dönt,hogy inszem vagy lombik.mert ha ez is rossz akkor lombik.
ápr. 21. 20:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kérdésem lenne : 21ből van egy papírunk, amin honvédos andrológus icsit javasol. Most kapott onnan férjem friss papírt, hogy a helyzet változatlan. A dunamentiben akkor is kérnek fragmentációt, vagy elfogadják ezt? (OAT 0%-os morfológiával minden mérésnél)
ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!