Kettő hete késik. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Multhéten voltam nődokinál rákszűrést csináltatni. Akkor már egy hete késett, most tartok két hétnél. Szeretnénk kistesót, de a teszt negatív. Mondta az orvos, hogy menjek vissza egy hét múlva(azaz most a héten) ha még mindig nem jött meg, és a teszt is negatív. Holnap tudnék menni. Mire számíthatok? Mit fog csinálni? Mikor csinálta a rákszűrést, hüvelyi ultrahanggal megnézett de nem mondott semmit. Vagy hagyjam és menjek vissza ha majd meglesz az eredmény is? Annyira el vagyok keseredve. Van már egy gyerekünk, ő hamar össze jött. Szülés óta pedig napra pontosan beált a menstruációm. Segítsetek! :((

máj. 23. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem (ha terhes lennél) 5 hetesen voltál dokinál,

Akkor már látnia kellett volna valamit és hogy a tesztek is negatívak inkább engedd el ezt a hónapot.

Hány hónapja próbálkoztok?

máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen jól érted,4 hónapja próbálkozunk
máj. 23. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap az semmi próbálkozás szempontjából.

Az hogy az első hamar össze jött az puszta szerencse.

Nekem 1 becsuszott baba volt de nem maradt meg sajnos utána mikor felgyógyult a lelkivilágom 5.hónapba sikerült és még így is mázlink volt hogy ilyen hamar össze jött

De neked nagyon drukkolok hogy baba legyen 😊

1#válaszoló voltam

máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Van már egy gyereked , a tesóval pedig csak négy hónapja próbálkoztok de te már el vagy keseredve.... Hmm... Hát nekem nem lenne pofám ilyet kiírni. Örülj, hogy az első hamar összejött.
máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

"ketto hete kesik, menjek orvoshoz?"


Nem bmeg! Vard a csodat.

máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4es válaszoló!

Biztos nagyon megkeseredett vagy. Gondolom hasonló helyzet hogy nem jön össze a baba. Amilyen rosszindulatú útálatos vagy nem is csoda😃 lehet lepontozni.

máj. 23. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Le is vagy pontozva, mert totál igaza van a kommentelőnek! ✌️
máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6# most már értem miért nem jön össze a tesó 😅 a te logikàdból kiindulva.
máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 dehát logikája sincs 😅
máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!