Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mikor lett metformintól...

Kinek mikor lett metformintól baba?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hete szedem,és érdekelne,hogy mennyi idő alatt hat a gyógyszer. Tudom,hogy kell a 3-as kezelés,rendszeresen mozgok mellette,és diétázom is. Nem vagy túlsúlyos. Babát szeretnénk 1 éve. Milyen mellékhatásait észleltétek magatokon. Nekem hasmenés,volt kb 1 hétig,de már elmúlt.

2012. jún. 11. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi azután kezdtünk próbálkozni, hogy eltűntek a cisztáim. Ez 3 hónappal a szedés megkezdése után volt, ezután 1 hónappal fogant a babánk. Tehát összesen 4 hónapja szedtem, mikor sikerült, de előtte nem próbáltuk. Most egy hónapos a kislányunk:)


Mellékhatása nálam hasmenés volt, de enyhe, nem volt vészes. Túlsúlyom nekem sem volt.

2012. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Gratulálok a babához. :) Remélem nekünk is hamar összejön. Szóval akár már első hónapban is összejöhet.
2012. jún. 11. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Már 1 éve szedem. Remélem hamarosan lesz baba is.
2012. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2. hónapban
2012. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak gratulálok! :) Köszönöm a válaszokat. Előzőnek meg szorítok,hogy neki is mielőbb összejöjjön. Szóval akkor van remény.
2012. jún. 11. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, remélem neked is hamarosan összejön :) Igen van remény, a PCO önmagában nem meddőség, csak kis gondot okoz... de szerintem még így is hamarabb teherbe fogsz esni, mint azok akinél semmilyen szervi bajt nem találnak és mégsem jön a baba évek óta. Ne aggódj, hamarosan a pozitív tesztedet fogod feltölteni:) 36hkm
2012. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már több mint 1 éve szedem s még nem sikerült teherbe esni.Lehet hogy nem is jó ez a gyógyszer? A nőgyógyásznak eszébe sem jut mást felírni.
2012. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk a 8. hónapban sikerült.

Van, akinek súlyos hasmenést okoz.

Nekem is váltanom kellett a hasmenés miatt. Merckformin XR-re váltottunk.

A következő hónapban sikerült:)

32hkm

2012. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akinek sikerült a baba gratulálok! :) Akinek még nem,annak nem szabad feladni.Én úgy tudom,ezeken a met alapú gyógyszereken kívül mást nem írnak ki. Max mellette stimulálnak clostyval. Nekem azt mondta a doki,hogy ha szeptemberig nem jön össze,akkor csinálunk átjárhatóságit. Már kezdek türelmetlen lenni. És még annyit,hogy milyen hamar tudja rendezni a menzit? nekem magamtól kb évi 2 szokott csak lenni.
2012. jún. 12. 19:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Változó, hogy kinél mikor, mennyi idő elteltével teszi helyre. Nekem volt rendszeres mensim mióta az eszemet tudom. Amikor lettek cisztáim, akkor 5 hónapig nem jött meg. Majd a met beállította 28-29 napra.

Nekem is volt átjárhatóságim, meg 4 inszeminációm is. Nekem a doki szó nélkül megcsinálta, nem mondta, hogy nem stimulál. De egyik sem sikerült :(

Aztán az utolsó után besokalltam, sok volt lelkileg. Elkezdtem cicka+palásfű kombit inni és össze is jött az első hónapban :)

32hkm

2012. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!