Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mikor lett metformintól...

Kinek mikor lett metformintól baba?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hete szedem,és érdekelne,hogy mennyi idő alatt hat a gyógyszer. Tudom,hogy kell a 3-as kezelés,rendszeresen mozgok mellette,és diétázom is. Nem vagy túlsúlyos. Babát szeretnénk 1 éve. Milyen mellékhatásait észleltétek magatokon. Nekem hasmenés,volt kb 1 hétig,de már elmúlt.

2012. jún. 11. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! :) Lehet én is kipróbálom a teákat,mert eddig szedtem már méhpempőt,premenst,gynexet,de semmi se segített.. Remélem a met végre fog.
2012. jún. 12. 19:46
 12/15 anonim ***** válasza:
4 hónapja szedem; semmi:(
2012. jún. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért nem szabad elkeseredni. Nekem azt mondta a doki,hogy kb fél év mire hatni fog.Bár én is reménykedem hogy előbb,mert már 1 éve szeretnénk babát,de nem akar jönni.
2012. jún. 18. 09:24
 14/15 indiska válasza:

Szia,


én 4 hónapja szedem, pont aznap kaptam meg a diagnózist és a receptet, amikor jött egy spontán vérzés és 30 nappal később már megjött rendesen, a 30 napos ciklus azóta is működik. Én is tartom a diétát és sportolni is elkezdtem rendszeresen. Napi 1x 850 mg-os dózisban szedem a gyógyszert, és mivel nagyon sokat fogytam azóta, nem emelt a doki az adagomon, mert így is túl gyorsan mentek le a kilók.

Nekem nem voltak cisztáim szerencsére, de azt mondta a doki, hogy a nyáron pihenjem ki a dolgot (február óta havonta voltam vérvételen és ultrahangon nála) és adjak időt a testemnek. Ha nem jön össze nyáron a baba, menjünk vissza a párommal és csinálunk neki is egy spermavizsgálatot, az eredmény függvényében pedig egy átjárhatósági vizsgálatot nálam. Mivel az átjárhatósági vizsgálat eléggé megterheli a szervezetet, mindenképpen a spermavizsgálat az első -esetleg ez nálatok is jó ötlet lenne.

Mindenesetre meglátjuk, mire jutunk :) de nagyon sok bíztatást kaptam a dokimtól, és szerinte az már nagy eredmény, hogy ilyen rövid idő alatt beindult a ciklusom. Szóval türelem nekünk :)

2012. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Akkor én is reménykedek,hogy minden rendben lesz. Spermavizsgálat volt áprilisba,a férjemmel minden rendben van.Csak velem nem. :( Nekem június 1-én volt 1 spontán vérzésem, 4 hónap után.Ezek szerint ha minden rendben van,nekem is meg kell jönnie jövő héten. :)
2012. jún. 24. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!