Napocskaszemű kérdése:

PCOS, IR. Teherbeeséshez milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Segítségeteket, tapasztalatotokat szeretném kérni. Merckformin xr 500-at szedek napi kettőt, peteérésem 3 hónapja már van, a teherbeeséshez szükséges hormonok mind jók, de még nem jön a baba. Szerintetek ilyen feltételek mellett van már esély a spontán terhességre, vagy ez az inszemhez vezető út? :(

2012. júl. 12. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neked, párodnak sincs más problémátok, akkor hamarosan sikerül.

Olvasd el a www.pco-szindroma.hu oldalon az igaz történeteket (főoldal lent), meg nézd meg a babamozikat! Ott le van írva kinek mennyi idő után sikerült.


(Nekem kellett inszem, lombik, de nem a PCOS miatt, mert az gyorsan eredményezett peteérést).


35 hetes kismama

2012. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, megyek is megnézni az oldalt!


Gratulálok Neked a kisbabához és jó egészséget kívánok Nektek!

2012. júl. 13. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van spontán peteérésed, nincs miért inszeminációra mennetek.

Nekem is volt rendszeres ciklusom peteérésem is, de türelmetlen voltam és nem vártam meg az egy évet a hármas kezeléssel. Volt 4 sikertelen inszeminációnk, rengeteg pénz és idegesség. Teljesen tönkrementem idegileg, pedig második baba lett volna. Az első a második hónapban fogant meg, pedig se hármas kezelés. se semmi.

Az utolsó inszem utáni spontán hónapban összehoztuk a második fiunkat!

a 8. hármas kezeléses hónapban sikerült.

Ja és nekem az merckformin xr vált be, nem a sima merckformin.

36+6hkm

2012. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem vált be a merckformin, egy év után váltottunk eucreas-ra, az mintha csinálna is valamit. :-)

Sajnos nálunk más probléma is van, emiatt nem sikerülhet, de az inzulinom végre jó lett két év után.

Türelem, és kitartás!

És ha inszemre kerül a sor mégis, attól sem kell megijedni, nem olyan nagy dolog. :-)

2012. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!