Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt esetén ovu utáni...

Reménysugár27 kérdése:

Clostilbegyt esetén ovu utáni hanyadik napra tehető a nemvárt napja?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem hosszabb, késői ovus és peteérés nélküli ciklusok után, most van az első clostis hónapom, amikor 13. napon volt ovum, és ma vagyok a 27. ciklusnapon. Akkor szerintetek ma van, vagy holnap lesz a nemvárt napja? (Ma vagyok a 14. dpo-n) Nagyon megköszönném, ha valaki tapasztalattal rendelkező írni tudna.

2012. dec. 12. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlen a kérdésedre válaszolnék, inkább csak az én tapasztalatomat osztanám meg veled, ha nem gond. Én is clostit szedek, most vagyok túl a 3. kúrán(5x1). December 21-23-ra nem várom. Nálam az első hónapban, mint az óramű 28 napra megjött, a closti előtt volt még 63 napos ciklusom is. A dokim szerint a peteérés elmaradásán kívül nincs egyéb bajom(PCO, pajzsmirigy túl-alul termelés, hormon probléma), mindenre kivizsgáltak,a closti szedésére jól reagál a szervezetem, a páromnak sincs baja. Visszatérve, a második hónapban 46 napra jött meg, hiába volt ott a closti, már azt hittem sikerült a baba, a doki is az UH-n látott valamit, de sajna másnapra leesett a hőm és meg is jött. Most 8-án volt peteérésem, szóval olyan 21-23 körülre nem várnám. Ezt azért írtam le, hogy lásd nem nagyon lehet bízni a gyógyszerben sem, lehet beállítja valamennyire a ciklust, de nem feltétlen minden esetben segíthet, ez a gyógyszer nem arra való. Valamennyit remélem segítettem. :) Sok sikert a babához!!! :)

2012. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod. Drukkolok, hogy mindkettőnknek összejöjjön a baba. :)Én még bízom, hogy ebben a ciklusban összejön. Holnap szerintem tesztelek egyet.
2012. dec. 12. 19:21
 3/11 anonim válasza:
Én 2 clostys honapon vagyok tul.35 napra jött meg a havim
2012. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na mizujs, teszteltél?? Mi lett az eredmény? Remélem pozitív lett! :)
2012. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma vagyok az ovu utáni 16. napon, és még mindig nem jött meg. Tegnap teszteltem 25-ös Clearblue-val, de negatív lett. Tegnap sok fehér folyásom volt, szaladgáltam is a wc-re, mert többször azt hittem, megjött, de nem. Tegnap görcsölgettem is...hát nem tudom mi van. Semmi egyebet nem érzek, nem tapasztalok.
2012. dec. 14. 11:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Én egyébként ma vagyok a 29. ciklusnapomon.
2012. dec. 14. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nem jön meg, szerintem esélyes lehetsz, hogy terhes vagy! A teszt sok esetben tévedhet, vagy még nem mutatja ki. Ne add fel!! Szorítok nagyon!!! :))) Majd írj, hogy mi van veled?
2012. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oké, nem adom fel semmiképpen sem. :)

Még mindig időszakosan görcsölgetek, meg már fáj a cicim is, de még mindig csak a hüvelyi folyás...reménykedek.

2012. dec. 14. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mi van veled?
2012. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A mindjárt megjön érzés elmúlt, a hasam alja feszít belülről, teszt negatív, még mindig nem jött meg. Ez az ovu utáni 19. napom, a hőm 36,9 volt ma reggel. Tanácstalan vagyok, nem tudom mi lehet velem.
2012. dec. 17. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!