Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO esetén iható cickafarkfű...

PCO esetén iható cickafarkfű tea? Avivázom is pár hete.

Figyelt kérdés

#PCOS #Aviva #cickafarkű
2013. máj. 5. 15:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Pco esetén egyértelműen NEM iható a cickafark tea! További cisztásodást okozhat! Az aviva viszont jó, én is csinálom!
2013. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Igen, igaz.

Viszont ez a dolog eléggé vitatott.

Sok PCOs nőnek adnak clostyt, ami ugyancsak cisztákat okozhat. Mégis beszedik. Van, akinek használ a closty, van, akinek nem.

Nekem is adott a dokim, nem lettem tőle cisztásabb, mint előtte.

Most ugyancsak felajánlotta a dokim, hogy ír fel clostyt. Megköszöntem és nem kértem. Én tudom, hogy van peteérésem és tudom, hogy össze fog jönni a baba, csak idő és türelem, meg persze a 3as kezelés.

2013. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

hát nekem épp az endo doki javasolta cickafark teát, hisz ahogy egy másik hsz író is említette a closty-nak is ez a hatása...


mind1...most egy ciklust megvárok: avivázom + hőt mérek és kíváncsian várom mi lesz...aztán majd döntök!

2013. máj. 6. 10:02
 14/38 anonim ***** válasza:

Folyamatosan próbálkoztok?

Vagy még nem lehet?

2013. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Nekem is jövő hónapban felírja a Clostyt a doki, nagoyn kíváncsi vagyok mennyire jön be.
2013. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Hááát, most volt az első mensim a mised ab óta..a dokim azt mondta próbálkozzunk pár hónapig...mérjem a hőmet, az úgyis megmutatja van-e pé...de volt múlt hónapban is...volt nyák...+ lett az lh teszt és 37,2 C-re felment a hőm is ovu után...


Csak 23-25 cn körül van ovum és az rohadt sok...jó lenne rövidíteni...emiatt és ciszták eltüntetése miatt is kezdtem az avivát!


Ti mióta próbálkoztok?

2013. máj. 6. 12:21
 17/38 anonim ***** válasza:
Azért nem jó a cickafark, mert magas a fitoösztrogén tartalma és PCO-ban aamúgy is ösztrogén túlsúly van. Inkább az okot kéne kezelni, az inzulinrezisztenciát. Igyál kecskerutat és nezesd meg a D3-vitaminszintedet! A legtöbb PCOS-nak alacsony és extra dózis D-vitamint kell szedni. A vékony PCOS-oknak valószínűleg a belső szerveik körül van a zsír, nem a bőr alatt mint a kövérebbeknek. Mindenesetre a finomított cukor tabu! A mi babánk így jött :)
2013. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

vérvétel igazolja, h nincs ösztrogén dominanciám...


napi 200 NE d3 vitamint szedek


és endo doki javasolta a teát, mert mégis kisebb dózis mint a closty és hátha elkerülhető a hormon kúra...mert h a PCO-ra is closty-t adnak még a meddőségiben is!

2013. máj. 6. 15:56
 19/38 A kérdező kommentje:

bocsánat 2000 NE D3 vitamint szedek naponta


és szedek meforal-t így a kecskeruta tea már sok lenne, mivel a 2x1000 mg Meforalt sem bírom, mert kiütést okoz...csak 2x500-at tudok szedni...

2013. máj. 6. 15:58
 20/38 anonim ***** válasza:

Nekünk a második hónapunk lesz, de a férjem nem lesz itthon, így ez a ciklus arra lesz jó, hogy megfigyeljem, hogy milyen hosszú lesz.


Az tényleg sok, ha a 23-25. nap van az ovud. Mondjuk nekm legutóbb a 21. cn este volt.


Mi lenne, ha gyógyszert váltanál? Nekem is sok volt a 3*850mg merckformin, így a merckformin XR-re váltottunk, ami elnyújtott felszívódású. Az első hónapban a gyógyszerváltás után és az első teás hónapban sikerült a második fiam.

2013. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!