Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO esetén iható cickafarkfű...

PCO esetén iható cickafarkfű tea? Avivázom is pár hete.

Figyelt kérdés

#PCOS #Aviva #cickafarkű
2013. máj. 5. 15:22
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

én meforal-t szedek...most váltunk majd mercformin-ra...és meglátjuk mi lesz pár hét alatt...ha az sem válik be újabb váltás...


Én is csak megfigyelek ebben a hónapban :) kíváncsi vagyok az aviva változtat-e vmit...már 1-2 nap minusznak is örülnék...


Nekem is mindig este van ovum...múlt ciklusban 25. nap este lett + a teszt...

2013. máj. 6. 18:33
 22/38 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ovu tesztet, éreztem.
2013. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

hááát, én mindig csinálok :)


mert volt már olyan 12. cn is 1x h azt hittem ovu, szúrt a petefészkem...erre teszt nega...majd 23. cn ugyanaz a szúrás, tesz + :)

2013. máj. 6. 21:40
 24/38 anonim ***** válasza:
Az a baj az ovu teszttel hogy a PCOS-oknak gyakran magasabb az LH szint mint kéne igy gyakran mutat úgy pozitívat hiogy közben mégsem volt ovu. Én jártam igy akkor magyarázta ezt el az orvos.
2013. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

hááát, a hőm is azt mutatja hogy volt pé...+ a baba is összejött abban a hónapban...


meg figyelem is már kb. 5-6 nappal előtte és szépen erősödik a csík...majd lesz újra negatív

2013. máj. 6. 21:48
 26/38 anonim ***** válasza:

A D vitamit felírattad, vagy a patikában vény nélkül is adnak?

Eddig nem szedtem, de szeretném kipróbálni.

Talán én is ki fogom próbálni az ovu tesztet.

2013. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

gyógynövényboltban vettem


szerintem próbáld ki hőmérőzéssel együtt :)

2013. máj. 7. 08:41
 28/38 anonim ***** válasza:

Ma vettem a patikában,1000NE-s, meg folsavat is, meg omega 3at.

Nos, a hőmérőzés az, amit még eddig nem próbáltam.

Hol? Hogyan? Mi számít reggeli hőnek?

2013. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Az jó lesz sztem :)

Még ha gondolod kiegészítheted E-vitaminnal és B-konplexel...én ezeket akkor is szedtem, mikor februárban összejött a baba...


Hőmérőzés:

-mindig ugyanabban az időben +/- 10 perc belefér...

-lehet nyelv alatt vagy hüvelyben(pontosabb)

-ha digitálissal mérsz 8-10 perc, akkor ad tuti pontos eredményt, ne vedd ki csipogásra

-a tervezettbaba.hu-n vezetem a görbét, ott a bevitt adatok alapján az első hónapban is nagy pontossággal jósolják meg az ovut, de a 2. ban már 99%-ra


Minden nap írd be mennyit mértél, ott tudod kezelni a hőgörbéket ami mutatja,h volt-e ovu....ovukor leeseik pár tized fokot a hő, majd felugrik és ha fent marad és nem jön meg a mensi baba van, ha leesik a nemvárt napja előtt vagy aznap...sajna mensi jön


Ha vmiben tudok segíteni írj bátran, akár privit is!

2013. máj. 7. 12:00
 30/38 anonim ***** válasza:

Én 10000 egység d3-at szedek, de nekem igazoltan túl alacsony a szintem, a normál 30 és 70 ng/ml (egyesek szerint inkább 70-90 jobb) nekem pedig 8. Mielőtt baba lett, 16 volt ,elkezdtem szedni a tízezret és kb 1 hónapra rá sikerült. Épp ujra ellenoriztetni akartam, de kozbejott a kétcsíkos teszt :)

A kecskeruta nem okoz semmi mellékhatást, csak fozogetni kell, az neha bosszantó, de megeri. En teljesen levaltanam a gyógyszert. Sokaknak még a májértékeit is tönkreteszi.

2013. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!